TV8'in çok sevilen yarışma programı Survivor bu akşam birleşme partisi bölümüyle ekranlara gelecek. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstleneceği Survivor 2021, 28 Mart akşamı izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

İspanyol Tatlısına MasterChef Jürileri Maksika Tatlısı Dedi Ortalık Karıştı! Churros Nerenin Tatlısı? Hangi Ülkenin? İspanyol Tatlısına MasterChef Jürileri Maksika Tatlısı Dedi Ortalık Karıştı! Churros Nerenin Tatlısı? Hangi Ülkenin?
TV8'in çok sevilen yarışma programı Survivor bu akşam birleşme partisi bölümüyle ekranlara gelecek. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstleneceği Survivor 2021, 28 Mart akşamı izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Geleneksel şarkı yarışmasının yapılacağı gecede açıklamlarıyla Survivor'a damga vuran İlayda Şeker de şarkı söylecek. Peki Survivor birleşme partisi İlayda Şeker hangi şarkıyı söyledi? İlayda Şeker kimdir? Sevgilisi var mı? İşte detaylar...

Ocak ayından beri haftanın hemen hemen her günü izleyici karşısına çıkan Survivor 2021'de ilk yarı bitti. Bu akşam birleşme partisiyle streslerini atacak olan ünlüler ve gönüllüler ardından aynı adada yarışa devam edecek. Öte yandan Survivor 28 mart akşamı birçok eğlenceli etkinlik Survivor severleri ekran başına kitleyecek. Her yıl birleşme partisinde yapılan şarkı yarışmasına İlayda Şeker performansıyla damga vuracak.

Survivor 2021 birleşme partisi İlayda Şeker'den olay performans


İlayda Şeker, açık renk etek ve bluzunu kombinlediği Mickey Mouse tacıyla sahneye çıkacak. Ünlüler takımın çok sevilen yarışmacısı İlayda, Yasemin Kumral'ın 'Bim Bam Bom' adlı şarkısın söylecek. Ada röportajlarıyla sık sık gündeme gelen İlayda sahnede neler söylecek  merak ediliyor ancak bunu bu akşam izleyip göreceğiz. Gelelim Survivor birleşme partisinde sahneye çıkacak İlayda Şeker'in hayatına...

Bim bam bom şarkısının sözleri:


Oldu en sonunda oldu bim bam bom
Rüyalarım gerçek oldu bim bam bom
Duyduk duymadık demesin hiç kimse
İşte ilan ediyorum herkese

Oh oh oh çok şükür dostlar
Benimde artık bir sevgilim var
Hırsından çatlasın düşmanlar
Şimdi benimde bir sevgilim var

Kim demiş kimse ona bakmaz diye
Kimse onu koluna takmaz diye
Evde kalmaktan kurtulamaz diye
Çatlasın patlasın dönsün deliye

Ha ha ha dinleyin dostlar
Benimde artık bir sevgilim var
Hırsından çatlasın düşmanlar
Şimdi benimde bir sevgilim var

Suratım asıkmıs hiç gülmezmişim
İki laf etmesini bilmezmişim
Doğrusu hiç mi hiç çekilmezmişim
Gördünüz mü meğerse ben neymişim

Bim bam bom çok şükür dostlar
Benimde artık bir sevgilim var
Bim bam bom çatlasın düşmanlar
Artık benimde bir sevgilim var

Ne yapsam nafile bu iş olmazmış
Benden daha çirkini bulunmazmış
Yüz yıl bekar kalsa beni almazmış
Milyonlar versem yanımda durmazmış


İlayda Şeker kim? Kaç yaşında, sevgilisi var mı


İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar ailemle birlikte Nevşehir Ürgüp’te yaşadı. Ailesi hala orda yaşıyor. Şeker daha sonra Sakarya’da üniversiteyi kazandı. Okulunu bitirdikten sonra İstanbul’a dedesinin yanına yerleşti. Şu an çalışmıyor.

2021 Survivor yarışmacısı İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor. Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor.

Özel hayatıyla ilgili anlattıklarıyla adından söz ettiren İlayda, dedesine olan düşkünlüğünü sık sık dile getiriyor. Daha önce gizlice dedesinin parasını yediğini söyleyen Şeker, Mehmet Şeker'in emekli aylığını çektiği kartın kendisinde durduğunu anlatmıştı.


İlk bölümde gönüllüler takımından ünlüler takımına geçti!


Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımına geçti. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.