Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu yeni yıldan itibaren yayın hayatına başladı. Birbirinden önemli ve iddialı projelere ev sahipliği yapan Exxen, kişisel televizyon deneyimini kullanıcılarına sunuyor.

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!
Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu yeni yıldan itibaren yayın hayatına başladı. Birbirinden önemli ve iddialı projelere ev sahipliği yapan Exxen, kişisel televizyon deneyimini kullanıcılarına sunuyor. İlk bir hafta ücretsiz olarak içerik paylaşımında bulunan digital platform, farklı yaş gruplarındaki kullanıcılara hitap edecek projelere imza atıyor.

TV8 ekranında görmeye alışık olduğumuz isimlerin Exxen de program yapmaya başladığı görülüyor. Son olarak İbrahim Büyükak tarafından hazırlanacak olan İlginç Bazı Olaylar programının tanıtım bölümleri yayınlanmaya başladı. İbrahim Büyükak’ın hazırlayacağı projenin komedi türünde ilerlemesi planlanıyor. Bursa’da çekimleri gerçekleştirilen İlginç Bazı Olaylar projesi dizi olarak yayınlanacak.

Toplam 12 bölüm olması beklenen dizinin bölüm süreleri ise 25 ila 30 dakika arasında olacak. Yurt dışında da yoğun ilgi gören absürt komedi türü içerisinde yer alacak. İbrahim Büyükak’ın ailesinin ve yakın arkadaşlarının oyuncu kadrosunda yer alacağı projenin hazırlıkları devam ediyor. Müzikten eğlenceye, rekabetten duygusal olaylara kadar farklı temaların işleneceği İlginç Bazı Olaylar dizisinin yayın tarihi ise netlik kazanmadı. Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı olan İbrahim Büyükak’ın yeni dizisi için çok heyecanlı olduğu öğrenildi.

Ücretli içerikler kapsamında Exxen de yayınlanacak olan İlginç Bazı Olaylar dizisinde Eser Yenenler de yer alacak. Komedi türünde ilerlemek isteyen gençlere tavsiyelerinde verileceği dizi sosyal mesajlarda içerecek. Özellikle 12-20 yaş grubu genç nesle hitap etmesi beklenen İlginç Bazı Olaylar dizisi merakla bekleniyor. Şubat ayından itibaren Exxen de yayınlanması bekleniyor.