Bir süredir diyaliz tedavisi gören Türk pop müziğinin Öncü isimlerinden 66 yaşındaki İlhan İrem'in yoğun bakıma alındığı iddia edildi. Peki, İlhan İrem yoğun bakıma mı alındı? İlhan İrem'in son sağlık durumu nasıl?

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden olan Usta şarkıcı İlhan İrem bir süredir böbrek rahatsızlığı nedeni ile diyaliz tedavisi görüyordu. 66 yaşındaki ünlü şarkıcının sağlık durumunun ağırlaştığı ve yoğun bakıma alındığı öne sürüldü. Peki, İlhan İrem yoğun bakıma mı alındı? İlhan İrem'in son sağlık durumu nasıl?

İlhan İrem yoğun bakıma mı alındı?

Usta sanatçı İlhan İrem böbrek rahatsızlığı nedeniyle bir süredir diyaliz tedavisi görüyordu. Bugün sosyal medyada Usta sanatçının yoğun bakıma alındığı yönünde iddialar dolaşmaya başladı. Ancak İlhan İrem bu iddialar üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak yalanladı. Sosyal medyadan bir fotoğraf paylaşan İlhan İrem fotoğrafına tüm zamansızlıkları içinde sevginin...(27 Şubat 2022)' notunu düştü…

Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak! Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak!

Bir süredir böbrek rahatsızlığı bulunuyor

Türk pop müziğine bir dönem damga vuran İlhan İrem bir süredir yaşadığı böbrek rahatsızlığı nedeniyle diyaliz tedavisi görüyor. 66 yaşındaki Usta sanatçı için zaman zaman sosyal medyada bu şekilde olumsuz haberlerde çıkıyor.