Bankalar yeni yılda müşterilerine ve yeni müşteri olacak kişilere kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda ING Bank da ilk defa müşteri olacak olanlara özek kampanya hazırladı. Kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Bankalar yeni yılda müşterilerine ve yeni müşteri olacak kişilere kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda ING Bank da ilk defa müşteri olacak olanlara özek kampanya hazırladı. Kampanyanın detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Yeni yılda bankalar kampanyalarında güncellemeler yaptı. Güncellemeleri takip eden vatandaşlar kampanya detayları doğrultusunda fırsatlardan yararlanabiliyor. Dolayısı ile ING Bank’ ın da kampanyaları yakından takip ediliyor. Yeni müşteri olacak kişilere de 20 bin TL’ ye kadar %0,99 yansıyan faiz fırsatı bulunmaktadır.

ing-bank-hepsiburada-alisveris-kredisi-36-ay-vade

İlk Defa ING’ li Olacaklara Özel Kampanya!

Yeni yılda hem memur hem de emekli maaşlarına yapılan zam ile birlikte asgari ücrete de zam yapıldı. Yapılan bu zamların ardından gözler bankaların emekli promosyon ödemeleri açısından hazırlanan kampanyalara çevrildi. Kampanyalar zaman içerisinde sürekli güncellenerek yeni rakamlar verildi. Dolayısı ile bankaların diğer kampanyaları da yakından takip edildi.

Küresel piyasalara baktığımız zaman iç piyasalarda olduğu gibi yüksek enflasyon rakamları ile mücadele devam ediyor. Bu bağlamda hayat pahalılığının da her alanda kendini hissettirdiğini ifade edebiliriz. Dolayısı ile yüksek enflasyon rakamlarından kaynaklı hemen hemen her sektörde zam haberlerinin yapıldığını ifade edebiliriz. 

Son zamanlarda insanlar bankaların kampanyalarını araştırıp fırsatlardan yararlanmak istiyor. Bu bağlamda ING Bank’ ta yeni müşteri olacak kişilere de özel kampanya hazırlamaktadır. Bu bağlamda ING Bank’ a ilk defa müşteri olacak kişilere 20 bin TL’ ye kadar %0,99 yansıyan faiz fırsatı sunmaktadır. Kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı.

ihtiyac-3

Herkese 20 Bin TL!

2023 yılı itibariyle bankalar yepyeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Hazırlanan kampanyalar ile hem kendi müşterileri hem de yeni müşteriler mutlu olmuştur. Dolayısı ile ING Bank’ın ilk defa müşteri olacak olanlar için hazırlamış olduğu kampanya merakla araştırılmaya başlandı.

ING Bank’ ın internet sitesinde yer alan kampanya detaylarına baktığımız zaman, ilk defa ING’li olacaklar için “20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, %0,99 oranında yansısın.

Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 2.000 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli. İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir.

Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Önemli Açıklama! Tüketici Kredileri Mesajı Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Önemli Açıklama! Tüketici Kredileri Mesajı

Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz. ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır” bilgileri yer aldı. 

Hazırlanan kampanyanın detayları da ING Bank’ ın internet sitesinde yer almaktadır. Bu bağlamda, kampanyanın detayları “Kampanyadan ilk kez ING’li olacak müşteriler, 20,000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında 6 ay vadeye kadar yararlanabilir.

Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir. Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranınız geçerli olur. Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup %1,24'ten başlar.

Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,24 ile %5,99 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir. Kredi kullanımlarında dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır” şeklinde ele alınmıştır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ING Bank’ ın internet sitesinde yer alan bilgiler kapsamında başvuruları gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda gerekli şartları yerine getirenler kampanyadan yararlanabilecek.