İnternet kesintisi, artık hayati bir öneme sahip. Çünkü geçimini sağlayanlardan tutun da boş vaktini internetle değerlendiren çok önemli bir kesim var. Türk Telekom İnternet bakım çalışması saatler sürecek. Peki hangi şehir ve mahallelerde bu kesinti yapılacak detaylar haberimizde...

Türk Telekom, düzenli olarak yaptığı duyurularla kesintiye dair bilgiler veriyor. Şimdi ise internet kesintisinin ne zaman ve nerede yapılacağı ortaya çıktı. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya ve daha pek çok şehirde internet bakım çalışması gerçekleşiyor.

İnternet kesintileri belirli saat aralıklarıyla sınırlı. Dolayısıyla internetiniz gidecekse de bu sorun günlerce sürmeyecek. Ancak listeye göz atıp kesintinin sizi kapsayıp kapsamayacağını öğrenebilirsiniz. 

Türk Telekom, yaşanan internet erişim sorununu kendi web portalı üzerinden kullanıcılara bildirdi. Duyuruda, kesintinin planlanan bir bakım çalışması nedeniyle olduğu ifade edildi. Ayrıca, bu kesintinin ne kadar devam edeceği ve ne zaman sona ereceğiyle ilgili de detaylar paylaşıldı.

Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz! Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz!

İnternet Kesintisi Yapılacak Şehir İlçe Mahalleler (Türk Telekom)

kesinti3kesinti2kesinti1kesinti6kesinti5kesinti4