İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün gün içerisinde İstanbul'da 164 insanın bulaşıcı hastalık nedeniyle öldüğünü açıklamıştı. İmamoğlu, İstanbul için en az 2-3 haftalık kapanmanın gerekli olduğunu ve corona virüsünün sürekli olarak

Akbank TC Kimlik Numarasına 30 Bin TL Ödeme Yaptı! Akbank TC Kimlik Numarasına 30 Bin TL Ödeme Yaptı!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün gün içerisinde İstanbul'da 164 insanın bulaşıcı hastalık nedeniyle öldüğünü açıklamıştı. İmamoğlu, İstanbul için en az 2-3 haftalık kapanmanın gerekli olduğunu ve corona virüsünün sürekli olarak şehirde artışta olduğuna dikkat çekmişti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sağlık Bakanı Koca'ya yeni önlemler için "geç kalıyorsunuz" çağrısında bulunmuş ve önlemlerin alınmasının önemine dikkat çekmişti.

Akşam saatlerinde ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın kendisini aradığını ve gerekli önlemlerin alınması üzerinde hassasiyetle çalıştıklarına dair bilgi verdiğine değinen İmamoğlu, "Pandemi sürecinde seferberlik anlayışıyla, şeffaflık ve bilim temelinde tüm adımları hep beraber atmak vazifemizdir. Türkiye'nin çok daha fazla sağlıklı olması umuduyla" paylaşımını yaptı.