İmza atmadan ihtiyaç kredisi veren bankalar yayınlandı. Sizler de imza atmadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağımızı bankalar üzerinden hiçbir şekilde şubelere gitmeden ve imza atmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Bu krediler genellikle online olarak verilmektedir. İnternet kullanmasını biliyorsanız bu kredileri kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Şimdi sizlere imza atmadan ve bankaya gitmeden kredi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir, bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler genellikle artık online olarak bu kredilerinin başvurularını yapabiliyor. İnternet bankacılığını kullanarak yapacağınız kredi başvurularında uygun faiz oranları ile birlikte kredilerinizi şubelere gitmeden internet üzerinden alabileceksiniz. Bu kredileri kullanabilmeniz için banka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Ayrıca bankadan kredi başvurusu yapacak kişilerin de o bankada bir hesabının olması şartı vardır. Bankada hesabınız varsa hemen kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte Giriş yaparak mobil uygulamadan veya internet sitesi üzerinden kredi kullanabilirler. Şimdi sizlere hangi bankalardan hızlı bir şekilde bu kredileri alabilirsiniz sizlere bilgi verelim.

Enpara ihtiyaç kredisi

İmza atmadan ve bankaya gitmeden kredi başvurusu yapacaksınız, Enpara Bankası üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Banka 75 bin TL'ye kadar sizlere kredi imkanı tanıyor. Kredi başvurusu yapmak için bankanın müşterisi olmanız durumunda mobil uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Kredi onayı aldıktan sonra da kredinizi hemen bankadaki bulunan hesabınıza atacaksınız. Eğer banka müşterisi değilsiniz de yine şubelere gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Bunun içinde bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapacak ve onaylanan krediyi ev veya iş adresinizde kullanacaksınız.

imza-atmak-yok-belge-yok-basvuru-yaparak-hesabiniza-10000-tl-uzerinde-destek-kampanyasi-olan-aci1

Akbank ihtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Akbank hesabı olması durumunda Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunu yapabilmektedirler. 36 ay vadeye kadar sizlere bu kredi verilmektedir. Akbank Direkt uygulamasına girdiğinizde direkt Kredi seçeneğini seçerek 100.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi limitini sizin kredi puanınıza göre belli olacaktır. Kredi onay aldıktan sonra parayı hesabınıza atarsanız 36 ay vadeli kullanacağınızı bu krediler de ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli yapabiliyorsunuz. Ayrıca Online olarak kullanacağınız bu krediler de masrafsız olarak işlem yapacaksınız.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi

İmza atmadan ve bankaya gitmeden kredi kullanmak isteyen kişiler TC kimlik numaralarını 50 30'a göndererek bu bankadan sms kredi başvurusu yaparak ne kadar onay alacaklarını görebilirler. QNB Finansbank üzerinden bu onayı alan kişiler mobil uygulamasına girerek bu bankadan şubelere gitmeden kredi kullanabilir. Bu kredileri sadece banka müşterileri kullanıyor. Bankada bir hesabınızın olması durumunda alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte Finansbank mobil uygulamasına girerek buradan Kredi başvurunuz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İmza atmadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız şartlara uygun olan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte Kredi alacaklarını da söylemek istiyoruz. QNB Finansbank'ın müşteri hizmetlerini arayarak da hesabınızın olması durumunda Kredi kullanabilirsiniz.