Ünlü bir zincir markette inanılmaz bir cahillik örneği yaşandı!

19 yaşındaki Mühendislik okuyan genç kasiyer, alışveriş sonrası kasaya gelen müşteriye, indirimli ürünleri sayarken Orkid ürününü de sayınca kadının aklı dengesi merak edilen kocası tarafından darp edildi.

Kasiyer olarak çalışan genç, kendisine "İndirimli ürün olarak ne var?" diye soran kadına "Maske, duş jeli, orkid, çay bardağı seti" diye yanıt verdi. Bunu duyan kadının kocası genç kasiyeri "Sen benim karıma orkid diyemezsin" diyerek darp etmeye başladı.

Genç kasiyerin 19 yaşında olduğu ve özel üniversitede tam burslu olarak bilgisayar mühendisliği okuduğu öğrenildi.

Bu utanılacak olayda saldırıya uğrayan genç kasiyer, olayı şu sözlerle anlattı; 

"Benim kasiyer olarak görevim spot ürünler dediğimiz indirimli ürünleri her müşteriye nazikçe hatırlatıp isterseniz bunlara da bir göz atabilirsiniz demektir. Adamın yanındaki karısına da ''Şu tarafta spot ürünlerimiz var isterseniz bakabilirsiniz'' dedim ve kadın da bana ''hangi ürünler var'' dedi. Ben de ''Maskeler duş jelleri, orkidler, çay bardağı setleri, diş macunu ve diş fırçaları indirimde'' dedim. O da tamam dedi ve sonra çıktı.

Adam da parasını verdikten sonra bana ''Bir bayana orkid söylenmez'' dedi. Ben de ona ''İlk öncelikle bayan değil kadın'' dedim. Bunun üzerine adam ''Ha bayan ha kadın ikisi de aynı" dedi ve "Sen benim karıma orkid felan söyleyemessin" diyerek küfür etmeye başladı. Ardından da kameralarda gördüğünüz gibi darp etmeye başladı.

Bu durumda iki katıyla cevap verirdim fakat iş etiği gereğince müşteriye son derece saygılı ve kibar davranmak zorundaydım. Daha sonra polise gittim onlarda ilgileneceklerini söylediler.

Paylaşmamın tek sebebi ise sesimi duyurmak ve bu aptal insanları ifşa etmek. Siz siz olun bu insanları takmayın hatta ciddiye bile almayın çünkü bunlar bu ülkenin artıkları uğraşmaya değmez. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim."

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI!

Sosyal medyada yaşanan bu akıl tutulması olay için tepki yağdı. Kullanıcılar kadının kocasına "Cahil hanzoya bak! Çıkartma o zaman karını dışarıya da rahat nefes alalım. Türkiye'de yaşanan olaylara bak inanılmaz bir utanç! " diye yazarak tepkilerini dile getirdi.