15 Ağustos'ta indirimli satışa başladığı duyurulan ancak indirim olmaması iddiaları ile gündem olan Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinin, kampanyanın ilk gününde 7 kat ciroya ulaştığı açıklandı. Yaşanılanlara sosyal medyada "Tarım Kredi Kooperatifleri Vurgunu" dendi.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi), AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "talimat verdim, indirim olacak" açıklaması sonrası zamların altında yaşam savaşı veren halkın akınına uğramıştı ki, 'indirimli satış' kampanyasının ilk gününde yaklaşık 7 kat ciroya ulaşıldığını açıkladı.

"İndirim" değil aksine "zam" yaptıkları iddiaları ile vatandaştan da tepki alan Tarım Kredi'den yapılan açıklamada ise, "İndirimin uygulanmaya başlandığı ilk gün, vatandaşlar kampanyaya büyük teveccüh gösterdi" denilirken söylenilen ciro artışı dikkat çekici oldu.

Bursa'daki Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri nerede? Hangi ürünler kaç liraya düştü? - Bursada Bugün - Bursa bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

TBMM Açılışına Öne TİP Damga vurdu Sonra CHP! Meral Akşener de Katılmadı! Erdoğan Neler Söyledi? Neler Yaşandı? TBMM Açılışına Öne TİP Damga vurdu Sonra CHP! Meral Akşener de Katılmadı! Erdoğan Neler Söyledi? Neler Yaşandı?

Bu arada gelecek dönemlerde de kampanya yapılacağı belirtilen açıklamada, "Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri olarak enflasyonla mücadele kapsamında gerçekleştirdiğimiz indirim kampanyamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Türkiye'nin en büyük çiftçi ailesi olarak, vatandaşlarımızın bu ilgisine layık olmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" denilriken akıllara Tarım Kredi marketlerine giden müşterilerin hayal kırıklığına uğradıklarını söylemeleri geldi.