İnditex grubu Balck Friday indirimleri ne zaman başlıyor! Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Oysho 2021 indirimleri

Black Friday indirimleri özellikle alışveriş meraklıları tarafından yakından takip ediliyor. Peki İnditex grubu Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

Ekonomi 26.11.2021 - 11:27 26.11.2021 - 11:27 Volkan Arık

Alışveriş tutkunları için yılın en önemli günü geldi çattı. Bugün itibarıyla Black Friday indirimleri resmi olarak başladı. Özellikle son dönemlerde artan döviz kuru nedeniyle en çok merak edilen indirimler Zara, Pull & Bear, Bershka, oysho ve Stradivarius indirimleri oldu. Sabah saatlerinden bu yana arama motorunda Yoğun bir şekilde İnditex grubu indirimleri araştırılıyor. Peki İnditex grubu Black Friday indirimleri başladı mı? Zara, Pull & Bear, Bershka, oysho ve Stradivarius Black Friday indirimleri mağazalarda ne zaman başlayacak?

Yılın en büyük indirim günü bugün itibariyle başladı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Black Friday çılgınlığı ülkemizde de devam ediyor. Alışveriş Tutkunları artan döviz kurları nedeni ile yapamadıkları alışverişi bugün mağazalardan yapmaya çalışıyor. Sabah saatlerinden itibaren özellikle dünyaca ünlü mağazaların önünde kuyruklar oluştu. En çok merak edilen indirimler ise inditeks grubu olarak bilinen Zara, Bershka, Oysa, Stradivarius, Pull and Bear gibi mağazalarda yapılacak olan indirimler. Peki Black Friday 2021 indirimleri başladı mı? İnditeks grubu Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

İNDİTEX GRUBU İNDİRİMLERİ BAŞLADI MI 2021?

İnditex Grubu 26 Kasım Black Friday indirimleri başladı mı? 26 Kasım Black Friday indirim döneminin gelmesi ile birlikte dünyanın ünlü markaları arasında yer alan İnditex Grubu indirimleri merakla Takip ediliyor. Zara, Pull & Bear, Bershka, oysho ve Stradivarius Indirimleri için gün sayanlar bugün bekledikleri indirimlere kavuştu. Hem online satış sitelerinde hem de mağazalarda indirim başladı. Belirlenen ürünlerde yapılan indirimler neredeyse yarı fiyatına ulaşıyor.

ZARA BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Türkiye'de binlerce müşterisi bulunan Zara Black Friday indirimleri, kış indirimleri ne zaman sorusunun yanıtı da yoğun bir şekilde arama motorunda araştırılıyor. Şu anda Zara grubunda indirimler var herkes mağazalarının önünde sıra olmuş durumda. Özellikle bugün sabah saatlerinden itibaren alışveriş merkezlerine akın eden alışveriş meraklıları Zara'nın kapısında sıra oluşturdu. Zara indirimleri sadece mağazalarda geçerli değil aynı zamanda online satış sitelerinde de indirimler başladı. İnditex grubunun Tüm indirimli ürünlerine online satış sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@