ING, Akbank ve İş Bankası online kredi kampanyası başladı. Sizlerde ING, Akbank ve İŞ Bankası üzerinden bir hesabınız varsa, bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifresi alarak hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu bankalar sizlere 50.000 TL kredi verecektir. 50.000 TL’ye kadar online kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Bankaların en çok tercih edilen kampanyası online kredi kampanyasıdır. Sizlerde online kredi kampanyasına başvurunuzu yaparak bankaya gitmeden ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. ING Bank, Akbank ve İş Bankası üzerinden de online kredi kampanyası başlamıştır. Banka politikalarına uygun olan müşteriler, başvuru yaptıklarında aynı gün içinde 50.000 TL’ye kadar krediyi hesaplarına atabilmektedirler. Bu krediler sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Sizde eğer ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapacaksanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredinizi kullanabilir ve kolay kredilerden faydalanabilirsiniz.

Online Kredi Alabilmek İçin Banka Şartları Nedir?

ING, Akbank ve İş Bankası üzerinden online kredi başvurusu yapacaksanız bu bankalardan hangisinden başvuru yapacaksanız bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer bankalarda hesabınız yoksa, başvuru yaparsanız sadece banka şubelerinden kredi kullanacaksınız. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden verilen bu kredilerde aşağıdaki şartlara bakarak onay alabilirsiniz.

·         Kredi Notu

·         Kredi Sicili

·         Banka Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sayısı

·         Bankalardan icralık olmamak

·         Hesaplarda e-haciz olmaması

·         İnternet bankacılığı kullanılması

Bu şartlara uygunsanız bankaların online kredi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. İşte kredi başvuru aşamaları…

ing-akbank-ve-is-bankasi-yaptiklari-kampanya-ile-online-nakit-dagitiyor-isteyenler-atmden-kartsi

ING Online Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde ING üzerinden kredi almak istiyorsanız, 60 ay vadeye kadar 50.000 TL internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka sadece ihtiyaç kredisi için online kredi vermektedir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya mobil bankacılık kullanarak giriş yaptığınızda hemen kredi bölümüne gelerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ING Online kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler onay alır ve kredi onay aldıkları limiti hemen hesaplarına yatar. 50.000 TL kredi aldığınızda dilerseniz 3 ay erteleme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Akbank Online Kredi Başvurusu

Akbank, internet bankacılığı sistemi olan Akbank Direkt üzerinden kredi vermektedir. Hatta kredi başvurusu yapacak olan kişilerin Direkt kredi kampanyasına katılması gerekiyor. 50.000 TL’ye kadar başvuru yaptığınızda banka hemen sizlere sonuç söyler ve kredinizi kullanmak isterseniz hesabınıza atar. 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredilerde banka sizin kredi notunuza göre onay verecek ve yine kredi notunuza göre faiz oranı uygulayacaktır.

İş Bankası Online Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden de online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka İş Cep uygulamasını kullanan ve kredi notu 1350 üzerinde olan kişilere hemen internet bankacılığı üzerinden kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız, bankaya gitmeden iş bankası ihtiyaç kredisini hesaba atabilirsiniz. Banka 50.000 TL’ye kadar kredi desteği vermektedir. Kredi başvurusu onay almayan müşteriler, banka şubelerine giderek 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilmektedirler.