ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek

ING Bank üzerinden 1.500 TL kampanya başladı. Herkes başvuru yaparak onay alabilecek. 1.500 TL ING nasıl veriyor merak konusu olmuştur.

Ekonomi 11.06.2021 - 23:44 11.06.2021 - 23:46 Berkay Keskin

Şimdi sizlere bu kampanya ile ilgili bilgiler verelim. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan haber ile 1.500 TL'ye kadar nakit verileceği duyuruldu.

Türkiye bilindiği gibi enflasyonu yüksek ülkelerden birisidir. Pandemi salgını döneminde de fiyatların yükselmesi ve vatandaşların alım gücünün düşmesi, zor bir durumda olmamıza sebep oldu. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'da faizin yüksek enflasyona neden olduğunu belirtmiştir. Bu açıklama sonrasında enflasyon %8lere kadar gerilemiştir. Ancak yine şu an baktığımız zaman hayat pahalılığı ve alım gücü sebebiyle enflasyonun yüksek olduğunu tespit edebiliriz. 
Merkez bankası genel müdürlüğü değiştikten sonra göreve gelen Naci Ağbal, yeni sistem ile faizlerin tekrardan yükselmesini istemişti. Bu faizlerin yükselmesi ile birlikte, yastık altında olan yatırımlarda bankalara mevduat olarak dönmeye başladı. Bu yatırımlardan birisi de ING Bank'ın yaptığı, E-Turuncu hesap olmaktadır. 

E-Turuncu Hesap 

E-Turuncu Hesap, ING Bank'ın mevduat hesabı olarak başlattığı bir kampanyadır. E-Turuncu hesap üzerinden mevduat hesabı açabilir ve paranıza faiz işletebilirsiniz. Üstelik ilk defa e-turuncu hesap açacak kişilere banka daha çok faiz vermektedir. Bu hesap ile tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak yapacaksınız. Banka şubelerinden bu hesabı açabileceğiniz gibi ayrıca mobil uygulamar, ATM ve telefon bankacılığı üzerinden de e-turuncu hesap açılabilmektedir. 

ING Bank Ne Kadar Kazandırır?

ING Bank üzerinden para kazanmak isteyenler, E-turuncu hesap ile mevduat hesabı başvurusu yapabilmektedirler. Bu işlemlerde 32 günlük 100 bin TL yatırım yaparsanız, 32 gün sonunda 1.500 TL para kazanmış olacak ve hesabınıza 101.500 TL yatacaktır. Bu sadece 32 günlük kazanç için geçerlidir. 200 bin TL yatırım yapan kişiler ise 3.000 TL kazanç sağlayacaklardır. Aylık, günlük ve yıllık olarak bu bankadan mevduat hesabı açabilirsiniz. 

Turuncu Ekstra kartını kullananlar içinde avantajlar mevcuttur. Kartınızdan 750 TL harcama yaparsanız, bir sonraki ay yapacağınız EFT ve Havale işlemlerinde ücret ödemezsiniz. Ayrıca ilk defa mevduat hesabı açacak kişilere banka, 1 yıl boyunca Hoşgeldin faizi ile işlem yapacaktır. E-turuncu hesap mevduat hesabında ayrıca, mevduatınıza ek olarak para yatırmak istediğinizde veya para çekmek istediğinizde herhangi bir masraf alınmayacak ve vadeniz bozulmayacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@