Emekliye kredi veren bankalar arasında gösterilen ING Bank 100.000 TL'ye kadar yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştır. Sizlerde eğer emekli iseniz ve paraya ihtiyacınız varsa ING Bank üzerinden verilecek olan bu kredileri alarak hızlı bir şekilde işlem yapabilir. Onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz.

ING Bank, 100.000 TL'ye kadar verilen bu krediler de 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli kredi imkanından faydalanacaksınız. Emekli kredilerinde bazı politika şartları vardır.

Kredi kullanacak olan kişinin 70 yaşını aşmamış olması ve emekli maaşına ING Bank üzerinden alması gerekiyor. ING Bank üzerinden alınmayan bir emekli maaşı varsa bankaya maaş taşıması sonrasında kredi kullanabilir.

ING Bank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Eğer bu banka üzerinden düşük faizlerle kredi almak istiyorsanız kredi notumuzu yüksek olması gerekiyor. Emekli olsanız bile bu banka kişinin kredi notuna göre faiz oranı uyguluyor. Belirli faiz oranlarını üzerinde olan kişilere bankanın uygun faizli 0.99'luk kredisini kullanabilir.

ING Bank emekli kredisi almak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine girerek kredi başvurusunu yapmanız gerekmektedir. Eğer bu bankada bir maaşımız yoksa ilk olarak kredi başvurusunu yapacak ve onay almanız durumunda kredinizi bu bankaya taşımanızı taahhüt edeceksiniz. Bu şartlarda kredi onayı alacaksınız. Kredi onay aldıktan sonra da banka üzerinden bu krediyi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilecek kredilerde ilk taksit ödemenizi de ertelemeli olarak yapabilir ve ayrıca diğer taksitlerinizi de 2 ayda bir veya üç ayda bir olarak ayarlayabilirsiniz.

Daha önceden eğer emekli maaşınızı ING Bank şubelerine taşıdıysanız online olarak veya en yakın ING Bank şubesine giderek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde sadece kimliğinizi vermeniz yeterli. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız. 

ING Bank emekliye borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Emekli olan kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi borç kapatma kredileridir. Her bankaya ayrı ayrı ödemek yerine bir tek bankaya ödemeyi tercih eden emeklilere bankalar, bu tarz transfer kredisi kampanyası yapıyor. ING Bank emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız durumunda 100 bin TL'ye kadar olan tüm ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak 36 ay vadeye bölmektedir. Bu şekilde tüm banka borçlarımızı tek bir yerde ödeme kolaylığı sizlere sağlanacaktır.

ıng (1)

Kredi başvurusu yaptığımızda banka tüm borçlarınızı çıkartır. Sizler de o bankalardan borç kapatma bakiyelerini öğrenerek banka yetkilisine vermeniz gerekiyor. Onay almanız durumunda tüm kredi kartlarınız kapatılacak ve krediniz ödenecektir. Ödeme dekontlarını da banka personeline vereceksiniz. Bütün kartlarınızı kapattıktan sonra bir kart kullanmak istiyorsanız, ING Bank üzerinden verilen emekli Bonus kredi kartını alabilirsiniz.