ING Bank, önemli bir kampanya ile müşterilerine 80 TL bonus verecek. Düzenli alışveriş yapanlar bu fırsat tam da size göre. ING Bank bonus kampanyası ve şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

ING Bank'a ait kartlar üzerinden yapılan alışverişlere 80 TL indirim uygulanacak. Bankanın vereceği bonus neticesinde sizler de rahatlıkla bonusunuzu değerlendirebileceksiniz. Bu detayla birlikte bankadan gelen haberi sizlere ilettik. ING Bank, müşterileri için kampanya düzenlemeye devam ediyor.

Giyim Alışverişlerinde Geçerli!

Bonus üye iş yerlerinde yapacağınız 250 TL ve üzeri ikinci giyim alışverişinizde 20 TL bonus veriliyor. Bu bonustan 80 TL'ye kadar kazanabileceksiniz. Giyim üzerine sıklıkla alışveriş yapanların bu kampanyayı kaçırmaması gerektiği tavsiye edildi. Üstelik yeni müşteriden eski müşteriye kadar pek çok kişinin bu fırsatı değerlendirebileceği de gelen bilgiler arasında.

Kampanya Ne Zaman Bitiyor?

ING Bank'a ait kart ile yapacağınız alışverişlerdeki bonusun 31 Ocak 2023'e kadar kazanılabileceği belirtildi. Dolayısıyla kampanyaya katılım sağlamak için neredeyse bir haftanız kaldı. Fırsatları kaçırmamak adına ING Bank'ın mobil uygulamasını indirebilir ve güncel detaylara oradan da ulaşabilirsiniz. Yeni kampanyalardan anlık haberdar olmak için sizlere tavsiyemiz ING Bank mobil uygulama fırsatlarına göz atmanız yönünde.