Bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri arasında hangileri düşük faiz seçeneği sunuyor? 2023 yılında düşük faiz oranlı ihtiyaç kredilerini sizlerle buluşturuyoruz. İşte ING Bank, Alternatif Bank ve Ziraat Bankası'nın kredi teklifleri...

İhtiyaç kredisinde uygun faiz oranları ile karşımıza çıkan bankalar listelendi. Eğer sizler de 2023 yılında uygun faizlerle kredi çekmeyi planlıyorsanız bu avantajı kaçırmayın. Bu sene faizler düştükçe düşüyor. Özellikle de Ziraat Bankası, ING Bank ve Alternatif Bank gibi bankaların kampanyaları gündemde. 

İhtiyaç Kredisinde Faizler İniyor!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar, faizleri düşük olan bankalara odaklanmış vaziyette. Başvuru yapılması halinde çeşitli şartları karşılıyorsanız sizler de uzun vadeli ve düşük faizli kredi çekebileceksiniz. Kredi miktarı da ona bağlı olarak yüksek olacaktır. 

Düşük Kredi Veren Bankalar

Düşük kredi veren bankaların başında Ziraat Bankası gelmekte. Çünkü kamu bankasının %1,59 faiz oranıyla teklif sunduğu görülüyor. Böylelikle 391 bin TL maliyetli krediyi aylık 8130 TL'ye ödeyebilirsiniz. 48 vadede ödeyebilirsiniz. 

Emekliye 1 Değil 5 Oranında Ödeme! Bayramla Birlikte Paraya Para Demeyeceksiniz! Emekliye 1 Değil 5 Oranında Ödeme! Bayramla Birlikte Paraya Para Demeyeceksiniz!

ING Bank, 432 bin TL maaliyetli kredi için faiz oranını %1,99 olarak gösterdi. Avantajlı kredi seçenekleri için de bu bankayı tercih edebilirsiniz. Kredide son durum ve çok daha fazlası ortaya çıkıyor. Aylık 8980 TL taksitle 48 ay vadeli krediyi ödemeniz mümkündür. Turkish Bank'ın sunduğu faiz oranı %2,30 iken Alternatif Bank ise %2,40 faiz oranı ile kredi vermeketdir. Dolayısıyla ihtiyaç kredisi gerekiyor ise bu bankaların tekliflerini incelemeniz öneriliyor.

ihtiyaçkreditablo