ING Bank Faizsiz Kredi Sunuyor! Bugün Almak İçin Son Gün! Gece Yarısına Kadar Devam Edecek

Özel bankalardan biri olan ING Bank müşterilerine özel faizsiz kredi vereceğini açıkladı! krediyi almak içinse son gün bugün! Gece yarısına kadar başvuran vatandaşlarımız fırsattan yararlanabilecek. 

Ekonomi 15.06.2021 - 12:24 15.06.2021 - 12:28 Berkay Keskin

Bankalar pandemi döneminin başında oldukça kredi vermişti. Ucuz faiz oranlı krediler fırsat olarak görülmüş ve birçok vatandaşımız finansman desteğinden yararlanmıştı. Fakat enflasyon ve dolar kurundaki ani yükselişlerle birlikte Merkez Bankası da politikalarını değiştirdi. Yeni sistem Türkiye Merkez Bankası faiz oranlarını yüksek tutuyor. Bu da banka faizlerinin yükselmesine neden oluyor. Bankalarda yüksek faizlerle müşteri çekmediği için yeni kampanyalar sunmaya başladılar. Vatandaşlar için fırsat kampanyası da ING Bank’tan geldi! Banka faizsiz şekilde kredi vereceğini açıkladı.

12 AY VADELİ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Acil nakit ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak fırsat ING Bank’ta! Banka bugün içerisinde başvuran vatandaşlara faizsiz kredi verecek. Müşteri kazanmak için böyle bir yola başvuran banka ING Bank’a yeni üye olan her müşteriye faizsiz kredi şansı sunacak.

Acil ihtiyaçları için kullanabilecekleri bu fırsatla vatandaşlarımız 12 ay vade faizsiz 5 bin Türk lirası alacaklar. Geri ödemeleri de eşit taksitlerle yapma imkanına sahipler. Kampanyadan sadece yeni ING Bank üyesi olan vatandaşlar yararlanabilecek. 14 Haziran tarihine kadar devam edecek kampanya ise ilk başvuru yapacak 5 bin kişi ile sınırlandırılmış durumda. ING Bank müşterisi olmayan vatandaşlar kredilerini dijital ortamdan alabilecekler. 5 bin Türk lirasına kadar olan ihtiyaç kredisini vatandaşlar Kredim Güvende Hayat Sigortası kullanarak alma şansına sahipler. 

Sadece sınırlı sayıda vatandaşın yararlanabileceği bu faizsiz krediden faydalanmak için sizde hemen ING bank şubesine gidebilir ya da dijital kanallardan müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz. 
Kampanya açıklaması ise ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı tarafından yapıldı. Kırmızı, müşterilerinin hayatında bankacılığın yerini en aza indirip onları hayata yaşamaları için cesaretlendiriyoruz açıklamasında bulundu.

ING BANK KREDİ KAMPANYALARI

ING bank faizsiz kredi kampanyasının yanı sıra müşterilerine ve banka müşterisi olmayan her kesimden vatandaşlara birbirinden farklı kampanyalar sunuyor. Turuncu Ekstralı olan müşterilerine özel banka 20 bin Türk lirasına kadar olan ihtiyaç kredisi finansmanlarında aylık %1,39 faiz oranı sunmakta. 
Bunun yanı sıra banka müşterilerine ihtiyaç kredisi için aylık %1,54 faiz oranı sunuyor. 36 aya kadar da vade imkânı tanıyor. 10 bin Türk lirası finansman alındığında vatandaşların aylık taksitleri 383 lira 36 ay sonunda ödedikleri toplam tutar da 13 bin 781 Türk lirası olmakta. 

Yine banka konut kredisi verirken de vatandaşlara esnek ödeme imkanları, uzun vadeler ve düşük faiz oranları sunuyor. Konut kredisi için bankanın sunduğu faiz oranı aylık %1,59. Konut finansmanı içinse üst limit satın alacak konutun ekspertiz değeri, bireyin kredi notu ve gelirine göre değişkenlik gösteriyor. 120 aya kadar da vatandaşlara vade sunuluyor. 150 bin Türk lirası, 120 ay vade seçeneğiyle alındığında aylık ödemeleri 2 bin 807 lira toplam geri ödemede 120 ay sonunda 336 bin 952 lira oluyor.
Son olarak banka vatandaşlar için bir de taşıt kredisi kampanyaları sunuyor. 60 aya kadar vade oranı ve 50 bin Türk lirasına kadar da vatandaşlara finansman desteği sunuluyor. Taşıt kredisi için verilen aylık faiz oranı ise %1,64. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@