ING Bank, İş Bankası, Akbank ve QNB Finansbank’ta Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Bu Bankalar Değişikliğe Gitti

Özel Bankada Hesabı Olan Vatandaşların Dikkatine! Bunu Yaparsanız Kolay Şekilde Para Kazanabilirsiniz

Ekonomi 04.06.2021 - 22:11 04.06.2021 - 22:13 Berkay Keskin

Özel bankalarda hesabı olan her vatandaşımızı ilgilendiren bir değişikliğe gidildi. Resmî Gazete ‘de yayımlandı. Özel bankalarda hesabı olan vatandaşlar artık kolay yoldan kazanç sağlayabilecek! İşte haberin detayları;

Ülkemizde her gün onlarca kişi bankalara giderek kendisine kredi ya da banka hesabı açtırıyor. Ülkemizde bulunan onlarca özel bankanın toplamda milyonlarca vatandaşı var. Bu vatandaşlarımız ise kolay şekilde sadece özel bankalarda hesap açtırarak kendilerine düzenli kazançlar oluşturabilirler. Üstelik Resmî Gazete’ de yayımlanan kararla devlette vatandaşlarımızı destekliyor!

RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI İNDİRİM DEVAM EDİYOR

Türk lirasının değerini arttırmak ve yatırımcıların TL’ye yönelmesini sağlamak için karar çıktı. Mevduat faiz oranlarında uygulanan stopaj indiriminin uzatıldığı açıklandı. Yani vatandaşlarımız vadeli mevduat hesaplarından alacakları getirideki devlet payı tekrar düşürüldü vatandaşlarımızın kazançları arttırıldı!

Ülkemizde yüzbinlerce vatandaşımızın özel bankalarda hesabı bulunuyor. Vatandaşlar korona virüs salgınında müşterisi oldukları bankada vadeli mevduat hesabı açtırarak kendilerine aylık düzenli artan bir kazanç kapısı oluşturabilirler! Hem bunu yaparak paralarını enflasyona karşı korumuş olurlar hem de Türk lirasının değerini artırmasına destek olurlar.

Üstelik vatandaşlarımız bu yolla risksiz şekilde de kazanç elde etmiş oluyorlar. Hem de kendi belirledikleri vade süresine göre! Neredeyse her özel banka vatandaşların vade oranlarını kendisinin belirlemesine olanak sağlıyor. İster 7 günlük ister 20 günlük isterseniz de 32 günlük vade oranları seçme şansınız var. Vade sonunda ise kazancınız otomatik olarak hesabınıza aktarılmakta. Bu şekilde risksiz şekilde garanti bir kazanç elde edebilirsiniz. Borsa da ya da dolar, altında olduğu gibi zarar gelme şansı da yok. Paranız hem güvence de hem de enflasyona karşı değerini korumuş olacak.

Stopaj indiriminin iki ay daha uzatılmasıyla birlikte özel bankalarda haziran ayına özel mevduat faiz oranlarını güncellediler. Vatandaşların mevduat kazançları arttı. En çok faiz oranı veren bankalar tekrar değişti!

Fibabanka ve N Kolay özel bankalar arasında en yüksek faiz kazancını veren iki banka. İki bankanın da sunduğu aylık faiz oranı ,50. Eğer vatandaşlarımız 20 bin Türk lirasını 32 günlük vade ile bu bankalara yatırırlarsa vade sonunda 20 bin 325 Türk lirasına sahip olacaklar.

Şekerbank’ın sunduğu faiz oranı ise ,75. Öte yandan Denizbank’ın sunduğu faiz oranı ise ,75. QNB Finansbank ise vatandaşlarımıza ,10 faiz oranı sunuyor.

Bir diğer özel banka olan ING Bank’ın sunduğu faiz oranı ise . Vatandaşlarımız 32 günlük vade sonunda 316 Türk lirası kazanç toplamda ise 20 bin 316 Türk lirası kazanıyorlar. Ülkemizde yine çok tercih edilen bankalardan biri olan İş Bankası’nın sunduğu faiz oranı ise ,80. bankaya 20 bin Türk lirası yatıran vatandaşlar 32 gün sonunda 20 bin 213 Türk lirası elde ediyorlar. Yine çok tercih edilen bir diğer özel banka Akbank tarafından sunulan faiz oranı ise . Bankaya 20 bin Türk lirası yatıran vatandaşlar 32 günlük vade sonunda 300 Türk lirası kazanç elde ediyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@