ING Bank muslukları açtı! Daha önce onay alamayanlara 20 bin TL düşük faizlerle ödeyecek: Son tarih 31 Ekim 2023

ING Bank, önemli kampanyalarla müşterilerine ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde müşteriler, cazip faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilirler. İşte ING Bank'ın 20.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları:

Kampanya kapsamında sunulan 3 aya kadar ertelemeli ilk ödeme seçeneği, ihtiyaç sahipleri için avantajlı bir fırsattır. Ancak, bu kampanyadan kimlerin faydalanabileceği ve ne kadar kredi kullanılabileceği gibi soruların cevapları şu şekildedir:

Kredi Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için ING Bank müşterisi olmak gerekmektedir. Eğer ING Bank müşterisi değilseniz, yeni bir hesap açarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hesap açma işlemini ING Bank şubelerine giderek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • ING Bank müşterileri için başlangıç faiz oranı 2,29% olup, kredi 3 ay ertelemeli olarak sunulmaktadır. Örneğin, 36 ay vadeli bir kredi tercih ettiğinizde, ödeme planı 33 ay üzerinden oluşturulmaktadır.

  • Bu kampanyada, müşterilere kişisel faiz oranları sunulmaktadır. Bu nedenle faiz oranı, müşterinin kredi notuna ve diğer faktörlere göre değişebilir. Belirlenen faiz oranları 2,29% ile 5,99% arasında değişmektedir.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için müşterilerin 1850 kredi puanına sahip olmaları gerekmektedir. Bu puanın altındaki müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.

    Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Kampanya Ne Zaman Geçerli?

Bu kampanya 31 Ekim 2023'e kadar geçerlidir. Kampanya dahilinde 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Ancak kredi notu, kredi başvurularında belirleyici bir faktördür. Kredi notunu artırmak isteyen müşteriler, bir bankadan kredi kartı alarak ödeme alışkanlıklarını düzenli bir şekilde sürdürebilirler. Bu sayede kredi notları yükselir ve daha avantajlı kredi teklifleri alabilirler.