Emekliye özel nakit promosyon müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

ING Bank müşterilerine duyurdu! Emeklilere 2 bin TL ödeme verecek. ING Bank resmi internet adresi üzerinden yaptığı açıklamada emeklilere özel nakit promosyonunu duyurdu. ING Bank emekli maaşını ING'ye taşıyanlara ön koşul olmaksızın 2 bin TL nakit promosyonu verecek.

ING Bank emeklilere özel kampanyasını duyurdu! Emekli maaşını bankadan alma taahhütünde bulunan emeklilere özel yeni bir kampanya düzenleyen banka, bu işlemi gerçekleştiren vatandaşlara ön koşulsuz 2 bin TL nakit promosyon ödemesi yapacak. 1 Nisan 2021 tarihinde başlayan kampanya 31 Ekim 2021 tarihinde sonlanacak. Sizde emekli maaşınızı ING Bank'a taşıyarak bu fırsattam faydalanabilirsiniz. 

ING Bank Emekliye Kampanya 

ING Bank emeklilere nakit promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. 1 Ekim ve 31 Ekim tarihleri arasında emekli maaşını 3 sene boyunca ING Bank'tan alma taahhüdünde bulunan müşteriler 2 bin TL'ye kadar nakit promosyon fırsatından faydalanabilecek. Promosyon taahhütnamesi'nin imzalanmasının ardından hiç bir ek koşul bulunmadan bir aylık net gelir 1.700 TL'ye kadarsa 1.200 TL, 1800 TL ve üstünde ise 1.800 TL, 2.500 TL'nin üzerinde ise 2 bin TL nakit promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

2 Bin TL'ye varan promosyon kampanyası çerçevesinde başvuru işlemleri ING Bank, ING Bank Bireysel İnternet Şubesi, ING Bank müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilebilecek. Detaylı bilgiye ulaşmak isteyen vatandaşlar ING Bank resmi internet adresine giriş yaparak, müşteri hizmetlerini arayarak ya da bizzat şubeye müracaat ederek bu kampanyanın detaylarını öğrenebilecekler.

2 Bin TL Promosyon Ödeme Fırsatı

2 Bin TL'ye varan promosyon kampanyası kapsamında yapacağınız başvuruları ING Bank Mobil, ING Bank Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubeler aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumundan birden fazla gelir aylık ödemesi alıyor olması halinde ödenecek promosyon tutarı, şartların yerine getirilmesi halinde o tarihten itibaren, banka aracılığıyla yatan en son gelir aylık tutarının toplamı değerlendirilerek hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilir.

Nakit promosyon ödemesi üç sene içerisinde peşin olarak yatırılır ve üç senelik taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba aktarıldığı tarih esas alınır. Nakit promosyon ödemesi gerçekleştirildikten sonra üç senelik taahhüt süresi içinde gelir aylığın artması durumunda ek promosyon ödemesi yapılmaz. Nakit promosyonun ödendiği tarih itibarıyla üç yıl içinde herhangi bir sebeple aylığın farklı kuruma taşınması veya SGK tarafından gelir ödemesinin kesilmesi halinde Bankanın yazılı bildirimde bulunmasına gerek olmadan ödenen toplam promosyon tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak kaydıyla taahhüdün kalan süresi temel alınarak kıstelyevm esasına göre geri alınmaktadır.