ING taşıt kredilerinde sadece faizi değil aynı zamanda kredi tahsis ücretini de düşürdü. Böylelikle hem düşük faizli hem de sıfıra yakın ek masraf ile araç kredisi çekebilirsiniz. 400 bin TL altı araçlarda 48 ay vade imkanı sunulacak.

ING Bank'ın taşıt kredisi kampanyasında önemli detaylara değinildi. Kredi tahsis ücretinin 5 TL olmasıyla birlikte faiz oranı oldukça düşük tutuldu. Bu sayede rahatlıkla işlem sağlanabilecek. Araç satın almak için krediye ihtiyaç duyuyorsanız ING Bank'ın kampanyasını inceleyebilirsiniz. Otomobil sahibi olmak isteyenler bu fırsatı kaçırmayacak.

Taşıt Kredisinde Faiz Çok Düştü!

ING Bank'ın taşıt kredisi faiz oranında ciddi anlamda düşüşe imza atması ses getirdi. Çünkü pek çok bankanın daha yüksek faiz oranı ile hali hazırda kredi verdiğini görüyoruz. Bankadan gelen haberde %1,49 faiz oranı ile araç kredisi verileceği bilgisi iletildi. Şimdi ise kredide vade sayısı ve kredi miktarı dikkat çekiyor. Faiz oranı konusunda kafa karıştıran bir durum gözükmüyor.

48 Aya Kadar Vade!

Kredi kampanyasında 400 bin TL altı araçlar için 48 aya kadar vade imkanı sizleri bekliyor. En düşük vade sayısı ise 3 ay olarak belirtildi. Araç satın alacaklar bu habere fazlasıyla sevinecek. Kredi tahsis ücretinin düşük olması da gözden kaçmadı. Çünkü pek çok kredide tahsis ücreti yüksek olabilir. Oransal olarak baktığınızda %0,5'lik bir tahsis ücretinin alındığı görüldü. Bu ücret ise kredinin geneline göre düşük kalıyor.

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!