Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan İNG Bank yapmış olduğu yeni kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

Bankalar üzerinden 15000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredilerde, İNG Bank, yaptığı düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi puanı da uygun olan tüm bireysel müşterileri için başladılar, bu ihtiyaç kredisi kampanyasında banka müşterisi olan kişilere 15000 TL kredi ödemesi verileceği açıklandı. 

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

Acil kredi imkanından faydalanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu ödemelerde nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır. 

15 bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde başvuru şartlarına uygun olarak kredi işlemleri gerçekleştirilecek ve belirtilen şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde hesaplara yatırarak kullandırılacaktır. 

İNG bank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanacağı gibi ihtiyaç kredisi ödemelerini bu şekilde alabilmektedirler. 

Emekli olan vatandaşların da kampanyalara katılarak ihtiyaç kredisi ödemeleri alabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için maaş müşterileri olmaları durumunda daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirler ve onaylanan bu kredileri, diledikleri zamanda hesaplarına yatırarak aynı gün içinde alabilmektedirler. 

İNG BANK KREDİ BAŞVURUSU

Sadece kimlikle kullanabileceğiniz bu bankanın kredi kampanyasının adı İHTİYAÇ kredi olarak bilinmektedir. ING ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda 15.000 TL kredi onayı alırsanız bu krediyi internet bankacılığından veya bankadan sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz. ING üzerinden mini kredi başvurusunu www.ing.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Sonuç hemen size söylenecektir. Onay alırsanız bu krediyi şubeden alabileceksiniz.