ING Bank Üzerinden Yeni Duyuru! Hem İhtiyaç Hem Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başlıyor! Acil Duyuru!

Ekonomik dalgalanma ve döviz kuru artışı, dar ve orta gelirli vatandaşların finansal durumunu olumsuz etkiledi. Aynı dönemde bankalara olan kredi ve kart borçları da hızla yükseldi.

Mali sıkıntılarla başa çıkmak isteyen birçok kişi, bankaların sunduğu kredi paketlerine başvurdu. Ancak krediye uygun olmayanlar, kredi kartı borçlarını kartlarını kullanarak dengelemeye çalıştılar. Bu süreçte borçlarını ödeyemeyenler ise bankalardan borç yapılandırma ve borç kapatma kredisi talep etmeye başladı.

İlk olarak ING Bank tarafından başlatılan kampanya, bu borç sarmalında sıkışan bireylere nefes aldırdı. Kampanya, en dikkat çekici özelliği olan 3 ay erteleme imkanı sunmasıyla öne çıkıyor.

ING BANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Borçlarını kapatmak isteyenler için ING Bank'ın yeni kampanyası oldukça cazip. Banka açıklamasında, "Sıkıştığınız borçlarınız için ING her zaman yanınızda. Kredi borçlarını ING'ye taşıyanlar, %2,39'dan başlayan faiz oranlarıyla kredilere başvurarak diğer bankalara olan borçlarından kurtulabilirler" deniliyor.

Son dakika! 1 Aralık'ta başlayacak, 3000 TL ödemeler verilecek! Son dakika! 1 Aralık'ta başlayacak, 3000 TL ödemeler verilecek!

Kredi kampanyası, 3-36 ay vadeler arasında geçerli ve dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınıyor.

Aylık akdi faiz oranı %2,39 ile %6,99 arasında değişiyor ve ödeme performansınıza bağlı olarak belirleniyor.

ING Bank müşterisiyseniz, kredinizi ING Bank'ın resmi web sitesi, ING İnternet Şubesi veya ING Mobil uygulaması üzerinden hemen başvurarak kullanabilirsiniz.

Müşteri değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından, şubeye gitmeye gerek kalmadan evraklarınızı kurye aracılığıyla tamamlayarak krediyi kullanabilirsiniz.

3 ay erteleme kampanyası 5.001-100.000 TL arasındaki kredi miktarları için ve 36 ay vadeye kadar uygulanıyor. 36 ay vade seçeneği, 3 ay erteleme ile birlikte 33 ay taksit ödeme planı sunuyor.