Yapılan açıklama ile beraber Türkiye'nin en çok işlem gerçekleştirilen bankalarından Ziraat Bankası ve ING Bank'ın büyük bir anlaşmaya imza atacakları belirtildi. Peki kredi koşulları neler? Krediye nasıl başvuru yapılır? Kredi ayrıntıları neler? Ziraat Bankası ve ING Bank 100.000 TL Faizsiz kredi müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

ING Bank ve Ziraat Bankası müşterilerine 100.000 TL'ye kadar kredi kullandıracağını duyurdu. Gerçekleştirdikleri işbirliği ile özellikle de pandemi döneminde müşterilere cazip fırsatlarla kredi sağlayan iki banka resmi internet adresleri üzerinden krediye ilişkin detayları da açıkladı. Yapılan anlaşma kapsamında sunulan cazip kredi fırsatından müşteriler oldukça kolay bir şekilde yararlanabilecek. 100.000 TL'ye kadar oldukça büyük bir miktarda krediyi müşterilere verecek olan 2 banka tarafından açıklanan bu krediye müşteriler yoğun ilgi gösteriyor.

ING Bank 100000 TL Faizsiz Kredi Fırsatı

ING Bank tarafından yapılan açıklama ile birlikte 100.000 TL'lik faizsiz kredi fırsatı sunulacağı belirtildi. Diğer kredilerden farklı olarak bu kez ING Bank ile anlaşmalı olarak kullandırılacak bu kredi için herhangi bir faiz bulunmuyor. İki banka gerçekleştirdiği dev anlaşma ile birlikte milyonlarca vatandaşa kolaylık sağlamaya devam ediyor.

ING Bank'ın gerçekleştirdiği ile birlikte ING Bank şubelerinden kredi başvurusu yapabileceği aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden de krediye başvuruda bulunulabileceği veya telefon bankacılığı kullanan vatandaşların bu krediye anında başvuruda bulunabilecekleri ifade edildi. Banka tarafından sağlanan bu kredi ile Ziraat Bankası arasında herhangi bir fark yoktur.

ING Bank resmi internet adresi üzerinden krediye yönelik ayrıntıları müşterilerine duyurdu. Krediye başvuru yapmak için ING Bank mobil bankacılığa giriş yapabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bizzat ING Bank şubesine müracaat edebilirsiniz. İki banka arasında yapılan anlaşma ile sunulan cazip kredi fırsatına müşteriler yoğun ilgi gösteriyor.

İki Banka Cazip Kredi İçin Anlaştı!

Krediyi kullanmak isteyen vatandaşların kişisel kimlik bilgileri ile birlikte aynı zamanda sigortalı olarak çalıştığı iş yeri ile ilgili belgeleri maaş bordroları ile birlikte bankaya iletmeleri gerekiyor. Başvuruların değerlendirmeler neticesinde uygun bulunması durumunda başvurunun olumlu ya da olumsuz sonuçlandığı müşterilere kısa mesaj yoluyla iletilmektedir.

Ziraat Bankası 100.000 TL Faizsiz Kredi İmkanı

ING Bank tarafından yapılan duyuru sonrasında Ziraat Bankası da aynı açıklamaya benzer bir açıklama gerçekleştirdi. 100.000 TL'lik faizsiz kredinin ING Bank ile yapılan açıklama çerçevesinde müşterilere faizsiz bir şekilde kullandırılacağı belirtildi. Krediye başvuru müşteri hizmetleri üzerinden, mobil bankacılık üzerinden ya da bizzat en yakın Ziraat Bankası şubelerinden gerçekleştirebilecek.

Mobil bankacılık kullanmakta olan müşteriler diğer internet bankacılığı ve şubeler aracılığıyla olduğu gibi müşteri hizmetlrei aracılığıyla direkt olarak kredi anlaşması yapabiliyor. Krediye gerçekleştirilen başvuru ile kısa bir değerlendirme sonucunda başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlandığı size kısa mesaj yoluyla iletilecektir.

Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

ING Bank 100.000 TL kredi imkanından yararlanmak için ING Bank mobil bankacılık aracılığıyla, müşteri hizmetleri aracılığıyla veya bizzat size en yakın şubeye müracaat ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Krediye yönelik ayrıntılı bilgiye ulaşmak isteyen müşteriler ING Bank resmi internet adresi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilecekler.