ING Bank üzerinden anında kredi kampanyası başladı.  Vatandaşların 1.35 faiz oranıyla, kredileri hemen alabilecekleri kampanya için tek şart var. Daha önce bu bankada hesabı olmayan, kredi ve kredi kartını kulllanmayan kişilere 1.35 faiz oranı ile kredi veriliyor. Kampanya 05 Temmuz 2021 tarihinde başlayıp, 31 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecektir. Özellikle bayram ihtiyaçları için alabileceğiniz bu kampanya ile birlikte, 50.000 TL'ye kadar sizlere hemen sonuç verilecek. 

ING Bank, uygun faiz oranları ve kredi kampanyaları ile müşterilerin tercih ettiği bankaların başında geliyor. Bu banka pandemi döneminde olduğu gibi, yaz döneminde de düşük faizlerle kredi veriyor. Bankalardan daha önce kredi alamayan kişilere de en az 5 bin TL en fazla da 50.000 TL 1.35 faiz oranı ile kredi verilecek. ING Bank'ın yaptığı bu kredi kampanyası ile birlikte, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kredi seçenekleri de sunulacaktır. Kredi ihtiyacına göre onay verilecek bu bankalarda sizlere sonuç hemen söylenecek.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden işlem yapabilecekler. Özellikle banka resmi internet sitesi olan ing.com.tr adresi üzerinden yapacağınız başvurularda, banka 1.35 faiz oranı ile sizlere hemen onay verecektir. Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere ayrıca 36 ay vadeye kadar kredi taksitlerinizi bölmenizi söyleyecektir. 10.000 TL 20.000 TL ve 50.000 TL kredilerde en çok başvuru yapılan kredi tercihleri olmaktadır. 

Kredi Hesaplaması 

Bankalardan kredi hesaplaması yapmak isteyenler, bankanın resmi internet sitesine giderek güncel faiz oranları ile hesaplama yapabileceklerdir. 1.35 faiz oranı ile 20.000 TL kredi kullanan bir kişi 36 ay vadeli kredilerde 737 TL ödeme yapacaktır. 24 ay vadeli olan kişiler, 1.012 TL, 12 ay vadeli olan kredilerde ise, 1.847 TL ödeme yapılacaktır. Bu şekilde başvuru yaptığınızda vade sayısını da belirterek, kredinizi kullanabilirsiniz. 

ing-bank-s

Bankanın internet bankacılığını kullanan müşterilere de ayrıca kredi detaylı bir şekilde sunulacak ve daha düşük faiz oranlarıyla verilecektir. Kredi almak isteyenler, başvuru yapmadan önce bankadan güncel faiz oranlarını teyit etmeleri gerekebilir.