ING Bank'tan 150.000 TL Nakit Kredi Kampanyası Başladı! Aylık Ödeme Olmadan, İstediğin Zaman Ödenecek Kampanya Başladı

ING Bank'tan 150.000 TL Nakit Kredi Kampanyası Başladı! Aylık Ödeme Olmadan, İstediğin Zaman Ödenecek Kampanya Başladı. ING Bank kampanya duyurusunu yaptıktan sonra başvuru rekoru kırıldı.

Ekonomi 02.07.2021 - 10:46 02.07.2021 - 10:47 Vural Pars

ING Bank, yeni yaptığı duyuru ile birlikte, bankalardan ihtiyaç kredisi almak isteyenlere yüksek limitli kredi vereceğini duyurdu. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli şartlara göre bu kredileri kullanabileceklerdir. ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka 36 ay vadeye kadar müşterilerine kredi imkanı sağlayacaktır. ING Bank yaptığı bu son kampanya ile birlikte, 150 bin TL kredi vereceğini duyurdu. Sizlerde banka üzerinden başvuru yaparak, bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak kişiler, ING Bank üzerinden hemen sonuç alacakları bu krediye katılabilmeleri için bankanın uyguladığı kredi politikalarına katılmaları gerekiyor. 

Kredi Şartları Açıklandı...

Banka üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler için banka kredi şartları açıklandı. Kredi almak isteyenler, belirli şartlara göre bu kredileri istedikleri zaman kullanabilirler. İhtiyaç kredisi alacak olan kişiler, belirli bu kampanya sonrasında, kredi notuna göre faiz oranı alacaklar. Kredi kullanan kişiler, eğer bankalarda kredi kullanmak istiyorlarsa, düşük faizli işlemleri yapabilmeleri için en az kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler, maalesef onay alamayacaklardır. Ayrıca kredi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar kredi alacaklar. Kredilerde ilk taksit ödemesinde ise, 3 ay erteleme yapabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bu kredileri kullanabilmeleri için banka şubelerine gidebilirler veya bankanın başvuru yöntemleri ile işlem yapabilirler. Online olarak kredi kullanmak istiyorsanız, en fazla 50 bin TL için başvuru yapabileceksiniz. 

İhtiyaç Kredisi 150.000 TL Nakit Kampanyası

ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler en yakın ING Bank şubesine girerek, buradan 150.000 TL kredi için başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapmak isteyenler, gelir belgesi ve kimlikleri ile birlikte en yakın ING Bank şubesine giderek, buradan kredi kullanabileceklerdir. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre hemen kredinizi kullanabileceksiniz. ING Bank emekli olan kişilerde, emekli maaşlarını kendi bankalarına taşımalarını isteyecektir. ING Bank çalışan kişilere ise, sigorta durumu en son iş yerinde en az 3 ay olması durumunda onay verecektir.

İnternetten Kredi Başvurusu Yapılacak

Yapılacak kredi başvurusu sonucuna göre, banka hızlı bir şekilde onay verecektir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar www.ing.com.tr adresine girerek, başvuru formunu doldurabilir ve kredi sonucunu hemen görebilir. Kredi sonucu uygun olan kişilere, banka hızlı ve anında sonuç verecek. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, ayrıca bankanın internet bankacılığı sistemini de kullanabilir. Buradan çok fazla onay almasa da banka şubelerine gitmeden hemen kredi sonucu alabileceksiniz. 

ing-bank-1

Kampanyalar Devam Edecek mi?

ING Bank yaptığı açıklama ile birlikte, kredi kampanyalarına devam edeceğini söyledi. Ayrıca bayram için de bu hafta içinde kişilere 20.000 TL düşük faizli bayram kredisi verileceğini de duyurdu. Bayram kredisi başvurusu da internet sitelerinden yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@