Banka olarak ING, sürekli olarak ihtiyaç kredisi kampanyası yapıyor. Başvuru yapacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olması ile birlikte, hemen kredi onayı alıyor. Son yapılan ve sosyal medya hesaplarından da duyurusu olan bu kredi oldukça merak edildi. Maaşının 30 katına kadar hemen kredi verileceği duyurusu yapıldı. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, onay almadan önce bir incelemeye gireceklerdir. Bu inceleme hem banka sicil incelemesi hem de gelir incelemesi olacaktır. Alacağınız kredilerde bankalar sizin gelirinize göre onay vermektedirler. Eğer geliriniz düşükse düşük limitli krediler alacak, yüksek ise de istediğiniz krediyi hemen kullanabileceksiniz.

ING Bank’ta yaptığı bu son ihtiyaç kredisi kampanyasında banka şartlarına uygun olan müşterilerin maaşlarının 30 katına kadar kredi imkanı vermektedir. Bu krediyi alabilmeniz için bankanın bazı şartları vardır. Kredi onayı alacak olan müşterilerin kredi notu yüksek ve sigorta durumu düzenli olması gerekiyor. 3.000 TL maaş alan bir müşteri 90.000 TL’ye kadar ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. 36 ay vadeye kadar verilen bu ihtiyaç kredisi, dileyen müşterilere 3 ay erteleme imkanı da sunmaktadır.

ING Maaşın 30 Katına Kadar Kredi İmkanı Başladı.

Çalışma maaşı veya emekli maaşı alan müşteriler, maaşlarının 30 katına kadar kredi almak istiyorsa ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Banka bu kredi başvurusunu şubelerden ve internet sitesi üzerinden yaptırmaktadır. www.ing.com.tr adresine girerek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru formu üzerinden seçeceğiniz banka şubesinden kredinizi kullanacaksınız. Kredi notu yüksek olan müşterilerin daha uygun faiz oranları ile kredi kullanacaklarını da söyleyebiliriz.

Ayrıca banka internet bankacılığı üzerinden de anında onay vermektedir. Yalnız internet bankacılığı üzerinden sadece 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız bu civarda bir tutar ise bankanın internet şifresini alarak hemen internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka onaylı olan tutarı sizin hesabınıza atacaktır. ING Bank üzerinden hesabı olmayanlar bu krediye başvuru yapamazlar. Sadece ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Konut kredisi veya taşıt kredisi alacaksanız maalesef onay alamazsınız.

ing-1-1

ING Bank Kredi Başvurusu Yöntemleri...

ING üzerinden ayrıca banka şubelerine giderek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ING kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgesini götürmesi gerekiyor. Kredi onayı aldığınızda banka sizin çalışma durumunuza bakarak yüksek limitli kredi onayı verecektir. En az 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyorsanız bankadan 30 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Ama eğer yeni işe başladıysanız bankadan ipotekli kredi kullanmanız gerekiyor. İpotekli kredi ev ipoteği vererek sizlerin kredi başvurusu yapacağı bir kampanyadır. Banka vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar 36 ay vadeli olarak kredi vermektedir. Onay aldığınızda banka size 3 ay veya 6 ay erteleme imkanı da vermektedir.