Acil nakit ihtiyacı bulunan ailelere ING Bank, avantajlı kredi kampanyası ile destek sağlıyor.

Uygun faiz oranları ile desteğe muhtaç tüm ailelerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun nakit kredi desteği ING Bank tarafından duyuruldu. Peki başvurular nereye ve nasıl yapılır? Koşullar neler? Ayrıntılar haberimizin devamında sizlerle...

Ülkemizin öncü bankalarından olan ING Bank, devlet desteklerini müşterilerle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi paketi ile dar gelir grubunda mevcut vatandaşların rahatlamalarının önünü açıyor. Özel sektör işçilerinden emekli vatandaşlara kadar pek çok alanda meslek grubundan kişilerin yararlanabilecekleri kredi çerçevesinde uygun geri ödeme alternatifleri de sağlanmaktadır. Uygun geri ödeme planından yararlanarak bütçeye göre en uygun olanlardan yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda kolay başvuru işlemlerini de duyuran ING Bank, kısa mesaj aracılığıyla da başvuru işlemlerini müşterilerin hizmetine sunuyor. Sizlerde ING Bank avantajlı kredi paketine başvuru yaparak anında faydalanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ING Bank Dar Gelirlilere Avantajlı Kredi Kampanyası

ING Bank tarafından başlatılan kredi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranları ile ilgi çekmeyi başardı. %1.60 faiz oranları ile vatandaşlara hizmet sağlayan bu kredi de 40 bin TL'den 130 bin TL'ye kadar tüm nakit ihtiyaçlarınız için 24 aylık vade seçeneğinden 36 aylık vade fırsatı ne kadar bu kredi kampanyasından yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Bankaya Borçları Olan Kişilere Müjde: o Banka Sizin Tüm Borcunuzu Kapatmaya Kefil Oluyor Bankaya Borçları Olan Kişilere Müjde: o Banka Sizin Tüm Borcunuzu Kapatmaya Kefil Oluyor

ING Bank resmi internet adresi üzerinden paylaşılan maliyet tablosuna göre 50 bin TL'lik kredi paketi için 36 aylık vade fırsatı ile %1.60 faiz oranları ile aylık 1.600 TL'lik 1 taksit seçeneği sunuluyor. Ödeme planları ise en uygun şekilde planlanarak ve ayda düşük taksit oranları ile geri ödeme işlemleri gerçekleştirilecek. ING Bank müşterilerine çok cazip kredi kampanyaları düzenliyor ve belirli tarih aralıklarında duyuruyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Sizlerde ING Bank cazip kredi kampanyasından faydalanarak ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız bankaya başvurunuzu yaparak anında geri dönüş alabilir ve onaylandığı taktirde kredi tutarınız kadar nakiti anında hesabınızdan çekebilir ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye ING Bank resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak, mobil bankacılığa giriş yaparak ya da bizzat ING Bank şubelerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.