ING'den Yeni Kredi Fırsatı! Anında 25 Bin TL Kredi Kullanabilirsiniz

Günden güne çoğalan ihtiyaçlarınız için destek bu kez ING bankasından geliyor! ING günde 25 TL'ye 25.000 TL kredi fırsatı sunuyor.

Ekonomi 07.09.2021 - 15:03 07.09.2021 - 15:03 Berkay Keskin

2 yıldır süre gelen pandemi koşulları nedeniyle, ihtiyaçları gidermek bir hayli zorlaştı. Özellikle geçici de olsa iş ve gelir kaybı yaşayan vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını giderebilmek adına bankalara müracaat ederek krediye başvuru yapıyor. 

Özellikle pandeminin ekonomiyi olumsuz etkilediği bu süreçte bankalar vatandaşlara uygun faiz oranları ve vade süreleri ile kredi fırsatı sunuyor. Bu süreçte nakit ihtiyacı bulunanlara dev destek ING Bankasından geldi. ING bütün ihtiyaç sahiplerine günde 25 TL'ye 25.000 TL kredi kullanma fırsatı sunuyor. Vatandaşlar bankaların duyurduğu kredilerin ayrıntılarını yoğun bir şekilde araştırıyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler?

ING İhtiyaç Kredisi Faiz ve Vade Avantajları Neler?

Ülkemizin adını kredi kampanyalarında sıklıkla duyuran bankası ING, nakit ihtiyaçlarınızı gidermenin en uygun yolunu sizler için sundu. 3-36 ay vade arasında 80.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunan ING, 1,7'den başlayan faiz oranı ve ay taksit erteleme avantajını müşterilerine sunuyor. Kişiye özel faiz oranı uygulayan ING'de faiz oranı kendi skorunuza ve kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre değişmektedir.

Aynı zamanda ING, bünyesine yeni katılım sağlayacak olan müşterilerine ek olarak, %1,50 faiz fırsatı sunmaktadır. ING'li olan kişiler ise, bu fırsattan faydalanamayacak. ING'ye yeni katılacak olan kişilere sağlanacak olan %1,50 ve hali hazırda ING'li olanlar için uygulanacak %1,70 faiz oranı için, kredi kullancısının kendi skorunun mutlaka 1.900 ve üzerinde bulunması gerekiyor. Koşulları yerine getirmeyen müşteriler için %2,60 oranında faiz uygulanacaktır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Planı

Bütün bu fırsatlara ilave olarak, uygun faiz fırsatı ve 36 ay vade avantajı ile kullandığınız kredinin ilk taksiti, istekleriniz doğrultusunda 36 ay ertelenebilmektedir. Bu da size kredinizin geri ödemeleri başlayana kadar kolaylık sağlamaktadır. 

Kullanmış olduğunuz kredinin %0,6'sı oranına kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Kredi tahsis ücretinin %6'sı oranında BSMV kullanıcıdan tahsil işlemi gerçekleştiriliyor. Bu hesaplara göre, hemen ING'li olup ING banktan %1,50 faiz ve 36 ay vade fırsatıyla kullanacağınız ihtiyaç kredisi için 120 TL kredi tahis ücreti talep ediliyor ve aylık ödeme tutarı 800 TL olarak gerçekleşiyor. 36 ay vade süresinin sonunda toplam ödenecek tutar ise 27.600,74 olarak belirlenmiştir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankalar müşterilerine uygun faiz oranı ve vade fırsatıyla yeni kredi kampanyaları düzenlemeye tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlar için ekonomik kredi paketleri hazırlayan bankalardan biri de ING Bank. ING Bank ihtiyaç kredisine isterseniz internet bankacılığı üzerinden, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz mobil bankacılık aracılığıyla veya size en yakın ING bank şubesine müracaat ederek krediye yönelik ayrıntılara ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@