FOX TV'de bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Mahkum dizisinin uyarlandığı Güney Kore yapımı Innocent Defendant dizisi merak ediliyor. Mahkum dizisi orjinal adı ne? Innocent Defendant konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Innocent Defendant kaç bölüm? İşte merak edilen soruların yanıtları…

FOX TV'de bu akşam yepyeni bir dizi daha yayın hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova, Seray Kaya gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Mahkum dizisi ilk bölümüyle ekrana gelecek. Mahkum dizisinin uyarlama dizi olduğu ortaya çıktıktan sonra birçok izleyici ise dizinin orijinalini merak etmeye başladı. Mahkum dizisinin orjinali ne? Hangi diziden uyarlama gibi soruların yanıtını daha önceki haberlerimiz de sizlere vermiştik. Peki Mahkum dizisinin uyarlandığı Innocent Defendant Konusu ne?  Innocent Defendant Kaç bölüm sürüyor?  Innocent Defendant Nasıl bitiyor?

INNOCENT DEFENDANT KONUSU NE?

Güney Kore yapımı Innocent Defendant dizisinde, idealist savcı bir gün kendisini cezaevinde bulunuyor ve başına gelenleri bir türlü hatırlayamıyor. Ancak Savcı daha sonra eşini ve kızını öldürmek suçundan cezaevine girdiğini öğreniyor. Neler olduğunu bir türlü anlayamayan Savcı kendisini aklamak eşini ve çocuğunu öldürmediğini kanıtlamak için büyük bir hukuk mücadelesine giriyor.

innocent-defendant-konusu-ne-mahkum-dizisi-orjinali-innocent-defendant-kac-bolum-sonu-nasil-biti-2

Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı! Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı!

MAHKUM DİZİSİ ORJİNALİ İNNOCENT DEFENDANT SONU NE, NASIL BİTİYOR?

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Mahkum dizisi başlarken izleyicilerde dizisinin uyarlandığı Orjinali İnnocent Defendant dizisinin sonunu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Mahkum dizisinin orijinali İnnocent Defendant 18 bölüm süren Mini bir dizi. Dizinin sonunda Savcı kendine aklamayı başarıyor ve eski hayatına geri dönüyor. Bu arada kızı ve eşini öldüren kişi ile Yakalayarak cezaevine gönderiyor. Yayınlanan fragmanlara göre Mahkum dizisi orjnali ile paralel bir senaryo ile ekranlara gelecek. Ancak orijinal dizinin 18bölüm sürdüğü göz önünde bulundurulursa mahkum dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağı şimdiden kestiremiyor.