FOX TV'nin Innocent Defendant dizisinden uyarladığı Mahkum dizisinin konusu ne? Mahkum dizisi hangi diziden hangi ülkeden uyarlama? Innocent Defendant sonunda ne oluyor? Mahkum dizisi sonunda ne oluyor?

Güney Kore uyarlaması Mahkum dizisinin sonunda ne oluyor?

Melike İpek Yalova, İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna'nın başrollerinde yer aldığı bu akşam ilk bölümüş ile FOX TV'de seyirci ile buluşacak olan Mahkum dizisi hangi diziden uyarlama?

Güney Kore dizi sektörü ilginç hikayeleri ile uyarlanmaya devam ediyor. Son olarak bu akşam başalayacak olan Mahkum dizisi de Güney Kore'nin ünlü dizisi İnnocent Defendant uyarlaması.

Başrollerinde Onur Tuna, Melike İpek Yalova ve İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı Mahkum dizisi Fox Tv'nin iddalı yapımı olarak bu akşam başlıyor. İlk bölümü bu akşam Salı yayınlanacak olan Mahkum dizisi Perşembe günü yayınlanmaya devam edecek. Fox Tv'nin Pazar akşamkı beklenen diziyi Perşembe günü bu sezonun en çok izlenen Camdaki Kız dizisinin karşısına koyması büyük bir strateji hatasıolarak yorumlanıyor. Pazar akşamı aynı tarzadaki Yargı'nın son günlerde düşen reytinglerinin karşısına koymak yerine Camdaki Kız yerine konulacak olan Mahkum bakalım finali ne zaman görecek?

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Peki Mahkum dizisinin uyarlandığı Innocent Defendant konusu nedir? 

Güney Kore yapımı Innocent Defendan dizisinden uyarlanan Mahkum merakla bekleniyor. Innocent Defendant dizisinde Ji Sung, Um Ki-joon, Kwon Yu-ri, Oh Chang-seok ve Uhm Hyun-kyung başrolde yer alıyor.

Dizisinin orijinali 23 Ocak 2017 tarihinde başladı toplamda 18 bölüm sürdüi.

Innocent Defendant dizisinde Park Jung-Woo Seul Merkez Bölge Savcılık Ofisi’nde Savcı olarak görev yapmaktadır. Bir gün uyanır ve kendisini hücrede idama mahkum edilmiş olarak bulur. Hiçbir şey hatırlamayan Savcı, ailesini öldürmek ile suçlanır.