İnstagram çöktü! İnstagram'a ne oldu. İnstagram çöktü! En çok kullanılan uygulama olan instagram ve hemen ardından Facebook çöktü.

İnstagram çöktü! İnstagram'a ne oldu. İnstagram çöktü! En çok kullanılan uygulama olan instagram ve hemen ardından Facebook çöktü. İnstagram ve Facebook erişim sağlanmıyor. İnstagram ve facebook Türkiye'de mi çöktü genel olarak mı çöktü merak ediliyor.

Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın


İnstagram'a erişim sağlanamıyor!Türkiye'nin en çok kullanılan sosyal medya adresi olan instagram ve Facebook aynı anda erişim kesildi. Hem instagram'a hem Facebook giriş sağlanamıyor. İnstagram'a ne oldu? instagram çöktü mü Türkiye de mi genel olarak sorun var merak ediliyor. Özellikle Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları İnstagram'a girmemeyi operatöre bağlıyor ancak İnstagram tüm dünyada çöktüğünü sizlere belirtelim.İnstagram'a ne oldu?

İnstagram'a masaüstü girişlerde Sorry, Something went wrong ve mobil girişleri Şu an yakış yenilenmiyor uyarısı veriyor.