Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması İnstagram güncellendi! İnsanların fotoğraflarını, anlarını ve pozlarını paylaştıkları dünyaca ünlü platform, Instagram'a gelen güncelleme ile birçok şey değişti. İnstagram kullanıcıları yeni gelen güncelleme ile birli

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması İnstagram güncellendi! İnsanların fotoğraflarını, anlarını ve pozlarını paylaştıkları dünyaca ünlü platform, Instagram'a gelen güncelleme ile birçok şey değişti. İnstagram kullanıcıları yeni gelen güncelleme ile birlikte instagram hikayeleri neden görünmüyor? İnstagram hikayelerine nasıl bakılır? Sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı. Detayları haberimizde sizler için hazırladık...Dünyada ve ülkemizde milyonlarca abonesi bulunan İnstagram son dakika gelen güncelleme ile birlikte birçok yeniliğe kavuştu. Sosyal medya platformu Instagram'ı kullanan yüzbinlerce hatta milyonlarca Türk kullanıcı da yeni gelen değişiklerle birlikte araştırmalara başladı. İnstagram kullanıcıları, Instagram'da hikayeler neden gözükmüyor? İnstagram hikayeleri nereye kayboldu, nasıl bakılır? Sorularının yanıtlarını aramaya başladılar. Kısa süre önce yaşanan bu durumun ilerleyen dakikalarda eski haline dönmesi ve Instagram hikaye bölümünün geri gelmesi beklerken aboneler bu durumun nedenini merakla araştırıyor. Detaylar haberimizin devamında sizlerle...INSTAGRAM HİKAYELER NEDEN GÖRÜNMÜYOR? Milyonlarca Instagram abonesi, hikaye bölümüne erişemiyor. Hikaye ve Keşfet bölümlerine an itibariyle giriş yapılamıyor. Bu durumun yaşanmasıyla birlikte kullanıcılar da internette araştırmaya başladı. Instagram'dan şuan için Keşfet ve Hikaye bölümlerine ulaşma sorunuyla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil.

Gözden kaçırmayın

Son 20 Yılın Şarkısı Oldu! "Seçimde Lazım Oluruz Öldürme Bizi!" Sehabe'nin Şarkı Sözleri...AKP İktidarının Şarkısı! Son 20 Yılın Şarkısı Oldu! "Seçimde Lazım Oluruz Öldürme Bizi!" Sehabe'nin Şarkı Sözleri...AKP İktidarının Şarkısı!


INSTAGRAM HİKAYELERE NASIL BAKILIR?Instagram'da hikayeler bölümü, Instagram hesabına giriş yapan her kullanıcıda anasayfanın hemen üst köşesinde yer almaktadır. Bu bölümde takip edilen kullanıcıların paylaştıkları ve 24 saat içerisinde silinen fotoğraf ve videolar yer alır. Ancak şuanda akşam saatleri itibariyle Instagram'da yaşandığı düşünülen teknik bir sorun nedeniyle Kefşet ve Instagram hikaye bölümlerine ulaşılamadığı tahmin ediliyor. İnstagram teknip ekiplerince durumun dakikalar içerisinde çözülmesi ve kullanıcıların kısa sürede hikayeler bölümüne ulaşabilmeleri bekleniyor.SADECE TÜRKİYE'DE DEĞİL! AVRUPA'DA DA INSTAGRAM HATA YAŞANIYORInstagram'da yaşanan bu hatanın sadece ülkemizde değil platformun Avrupa sunucularında da meydana geldiği öğrenildi. Downdetector'da yer alan bilgilere göre İnstagram, Avrupa ve Amerika kıtası genelinde de aynı sorunlarla karşı karşıya.