Instagram kullanıcılarına Seda Sayan ve Safiye Soyman şoku! Fotoğrafları görenler besmele çekerek kaçtı

Yakın arkadaşlar Seda Sayan ve Safiye Soyman birlikte çıktıkları tatilde paylaştıkları fotoğraflarla adeta sosyal medya kullanıcılarını şoka soktu.

Magazin 14.06.2021 - 23:07 14.06.2021 - 23:07 Volkan Arık

Yakın arkadaş oldukları bilinen iki ünlü şarkıcı Seda Sayan ve Safiye Soyman beraber tatile çıktı. Tatil boyunca çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan ikili özellikle bugün yaptıkları paylaşımlarla herkesin ağzını açık bıraktı. Seda Sayan'ın filtre kullanarak attığı son story ise kendi hayranlarını bile şaşkına çevirdi. Sosyal medyada da büyük Yankı uyandıran fotoğraflar sonrasında iki ünlü isim sosyal medyanın en çok konuşulanlar arasına girdi.

SON HALLERİ HERKESİ KORKUTTU

Safiye Soyman ve Seda Sayan'ın birlikte çıktıkları Miami tatili Son sürat devam ediyor. Tatil boyunca yaşadıkları her şeyi sosyal medya hesaplarından paylaşan 2'de adeta takipçilerine de tatili anbean yaşatıyor. Gezdikleri her yeri Instagram'da paylaşan iki ünlü şarkıcının özellikle bugün yaptıkları paylaşım sosyal medyada olay oldu. Son dönemlerde yaptırdığı estetik operasyonlarla sosyal medyada çok Konuşulanlar arasında yer alan Seda Sayan'ın filtreli fotoğrafı Kendi hayranlarını bile şoka soktu.

instagram-kullanicilarina-seda-sayan-ve-safiye-soyman-soku

FACEAPP İLE DEĞİŞTİRMİŞ

Geçirdiği bütün estetik operasyonları sosyal medya hesabından paylaşan Seda Sayan'ın son halini bir magazin sayfası paylaştı. Magazin sayfasının altına yorum yapan Seda Sayan'a hayranları adeta soru yazdırdı. Özellikle Bir hayranı artık geçirdiği operasyonlara yetişemediklerini söyleyince Seda Sayan, Operasyon geçirmediğini faceapp uygulaması kullandığını söyledi. Seda Sayan'ın yorumunu gören takipçileri ise paylaşımın altına onlarca yorum yaptı. Özellikle sosyal medya kullanıcıları Seda Sayan'ın filtresiz kendi halinin bu görüntülere bin basacağını söyledi. Seda Sayan bu yoruma da yaşadıklarının sadece bir uygulama faciası olduğunu böyle bir estetik operasyon geçirmediğini söyleyerek yanıt verdi.

TATİLDE KURTLARINI İYİCE DÖKECEK

Bir süredir hem koronavirüs tedbirlerinin hem de iş yoğunluğunun stresini atmak için yakın arkadaşa Safiye Soyman ile birlikte Maya mide olan Seda Sayan kendi evinde tatil yapıyor. Evinde geçtiğimiz günlerde arkadaşlarını da ağırlayan ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından bu anları da paylaşmıştı. Tatilden döndükten sonra yeniden yoğun bir çalışma temposunun içine girmeye hazırlanan ünlü şarkıcı kurtlarını dökmeden tatilden dönmeyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@