İnstagram ne oldu? İnstagram sınırlama ile engellendi mi? Daha Sonra Tekrar Dene sorunu

İnstagram ne oldu? İnstagram engellendi mi? Sosyal medyanın en çok girilen uygulaması instagram daha sonra tekrar dene sorunu çözümü ne? İnstagram engelleniyor mu?

Gündem 02.08.2021 - 23:25 02.08.2021 - 23:25 Berkay Keskin

İnstagram ne oldu? İnstagram'a sınırlama mı getirildi? İnstagram daha sonra tekrar dene hatası çözümü ne? İnstagram gece yarısı bir çok hesapta daha sonra tekrar dene hatası aldı!

İnstagram sınırlama mı geldi?

Çıkan yangınlar sonrası sosyal medyadan haber alan bir çok kullanıcı ve hesap sahibi instagram sınırlama mı getirildi, instagram daha sonra dene hatası ne çözüm arıyor!

İnstagram daha sonra dene ne?

İnstagram bir işlem yapmak istenildiğinde daha sonra tekrar dene "Topluluğumuzu korumak için instagram'da bazı işlemleri ne sıklıkla gerçekleştirebileceğini sınırlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir" açıklaması geldi. Peki instagram ne oldu, sınırlandı mı yasak mı geldi?

İnstagram'a ne oldu?

İnstagram yetkililerinden aldığımız son dakika bilgisine göre teknik bir arızadan dolayı İnstagram şu an tüm Dünyada bu uyarı veriyor. Herhangi Türkiye sınırlaması yada Türk fenomenlerine dayalı kısıtlama mümkün olmadığı ve sorunun en kısa zamanda çözüleceği aktarıldı.

Yabancı hesaplarda ise Feedback required instagram hatası geldiği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@