İnternet kesintisi Amazon Reddit Twitch çöktü mü neden girilmiyor? Dünya geneli internet problemi

Dünya genelinde interenet kesintisi. Dünyanın en çok girilen internet siteleri Amazon, REddit ve Twitch başta olmak üzere dünya genelinde internet problemi yaşanıyor. Hangi siteler çöktü neden girmiyo

Gündem 08.06.2021 - 13:34 08.06.2021 - 13:34 Berkay Keskin

Dünya genelinde interenet kesintisi. Dünyanın en çok girilen internet siteleri Amazon, REddit ve Twitch başta olmak üzere dünya genelinde internet problemi yaşanıyor. Hangi siteler çöktü neden girmiyor!

Dünya genelinde internet site problemleri!

8 Haziran 2021 büyük internet çöküntüsü geldi. Twitch, The Guardian, NYT ve birçok büyük site tamamen çöktü. Hiç bir noktadan giriş yapılamayan Twitch, Reddit, The Guardion, NYT ne oldu merak ediliyor.

İnternet kesintisi sebebi ne?

Büyük küresel internet kesintisi yaşanıyor! Büyük küresel internet kesintisi durmuyor. Birçok web sitesi çevrimdışı. Bunlardan bazıları: CNN, New York Times, Guardian, Reddit, Twitch, Amazon gibi sitelere erişim sağlanamıyor.

Twitch ne oldu? Twitch çöktü mü?

En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan Twitch çöktü! Twitch giriş yapılamıyor. Problem ne zaman çözülecek, sitelere erişim problemi neden var bilinmiyor.

Reddit çöktü mü? 

REddit aynı şekilde 8 Haziran çöken siteler arasında. Reddit ne zaman girilecek merak ediliyor.

Amazon çöktü!

En çok yapılan alışveriş uygulamaları sitesi Amazon çöktü! Amazon ne zaman girilecek merak ediliyor!

Dünya genelinde problem ne zaman düzelecek?

İnternet kesintisi Türkiye sıçrayacak mı Amazon, Twitch, Reddit başta olmak üzere CNN, New York Times, Guardian siteleri ne zaman girilecek merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@