Pandemi nedeniyle evde olduğumuz şu anlarda Türk Telekom'la başlayan internet yavaşlığı Türkcell ve Vodafone'la devam ediyor. Türk Telekom, Vodafone ve Türkcell kullanıcıları internetin oldukça yavaş olduğunu dile getiriyor.

Pandemi nedeniyle evde olduğumuz şu anlarda Türk Telekom'la başlayan internet yavaşlığı Türkcell ve Vodafone'la devam ediyor. Türk Telekom, Vodafone ve Türkcell kullanıcıları internetin oldukça yavaş olduğunu dile getiriyor. En çok ise şikayetler Whatsapp'dan geliyor!

Whatsapp çöktü mü! 

Whatsapp, 26 Aralık cumartesi günü sürekli olarak çöküyor. Özellikle mobil veri Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom erişim problemi yaşatan Whatsapp, Wifi bağlantısında kopma yapmıyor. Whatsapp çöktü bilgileri kısa süreli geliyor ve 1-3 dakika arasında düzeliyor!

İnstagram ve Facebook neden yavaş?

İnternet neden yavaş sorusu en çok girdiğimiz uygulamalarda karşımıza çıkıyor. Hem Facebook, hem instagram oldukça yavaş oluyor. Whatsapp yavaşlaması gibi instagram ve facebook hareket etmiyor. Yani internet hızlı olsa bile bir çok kullanıcı sadece İnstagram, Facebook ve Whatsapp'ı kullandığımız için bu uygulamalar çöktü zannediliyor.

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom çok yavaş!

Mobil uygulamalar, Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom oldukça yavaş olduğu belirtiliyor. Vodafone, Türk Telekom ve Türkcell'de Whatsapp ile başlayan yavaşlık instagram ve facebook ile devam ediyor. Operatörlere Twitter üzerinden şikayetler geliyor ancak konuyla ilgili operatörler henüz açıklama yapmadı.

En Fazla Sorun Türk Telekom'da!

En fazla sorun Türk Telekom operatöründe yaşanıyor. Türk Telekom, sabah saatlerinden itibaren erişim problemleri yaşıyor ancak konuyla ilgili Türk Telekom'dan da açıklama gelmedi.