İnternet neden yavaş? Whatsapp ve Twitter çöktü mü? Google ve Youtube sonrası anlık olarak Twitter ve Whatsapp'a erişimde problemler var. Türkiye geneli problemde Twitter ve Whatsapp ara ara gelirken Google ve Youtube halen girmiyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

İnternet neden yavaş? Whatsapp ve Twitter çöktü mü? Google ve Youtube sonrası anlık olarak Twitter ve Whatsapp'a erişimde problemler var. Türkiye geneli problemde Twitter ve Whatsapp ara ara gelirken Google ve Youtube halen girmiyor.İnternet mi çöktü? Bazı uygulamalara girilmiyorTürkiye'de Twitter ve Whatsapp'ta erişim problemleri yaşanıyor. En çok merak edilen İnternet neden yavaş sorusu uygulamalar ve oyunlara girmemesi sebebiyle dikkat çekiyor. Google ve Youtube erişim yokken Twitter ve Whatsapp'ta 30 Ağustos 2020 pazar günü bir gelip bir gidiyor.İnternet neden yavaş ne oldu?İnternette Google erişim olmadığı için hareket etmiyor. Google ve Youtube olmadığı yerde Twitter ve Whatsapp'a girmek isteyenler de erişim problemi yaşıyor. Ancak Twitter ve Whatsapp daha hızlı bir şekilde düzelirken Google ve Youtube halen erişim yok?İnternet'e müdahale mi var?30 Ağustos 2020 Pazar günü internet neden yavaş? İnternete müdahale mi var sorulara akıllara geldi. Ancak konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.