Vodafone, “Teklif Ver” yarışmasıyla her ay iPhone 11 Pro kazandırma geleneğini sürdürüyor. GSM operatörü fark etmeksizin kazanabileceğiniz iPhone 11 Pro size oldukça yakın olabilir. Peki, GSM ayırt etmeksizin kazanılabilen iPhone 11 Pro nasıl kazanılır? B

Vodafone, her ay olduğu gibi Mayıs ayında da iPhone 11 Pro kazandırıyor. Turkcell, Türk Telekom gibi farklı operatörlerden olsanız bile Vodafone’dan iPhone 11 Pro kazanabilirsiniz. Vodafone’dan iPhone 11 Pro kazanmak için elinizi çabuk tutmalısınız çünkü 5 gün sonra bu ayın “Teklif Ver” oyunu tamamlanacak. Ancak zamanı kaçırırsanız gelecek ay yeniden “Teklif Ver” yarışmasına katılarak iPhone 11 Pro kazanma şansınızı koruyabilirsiniz.

Vodafone, Turkcell, Türk Telekom fark etmeksizin iPhone 11 Pro kazanabilirsiniz!

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Vodafone “Teklif Ver” yarışması iPhone 11 Pro kazanma yarışı heyecanla sürüyor. Ayda bir gerçekleştirilen yarışmaya istediğiniz operatörden katılabilirsiniz. Yani, ister Vodafone’lu, ister Turkcell’li, ister Türk Telekom’lu olun “Teklif Ver” yarışması ile iPhone 11 Pro kazanabilirsiniz. Yarışmaya katılım tamamen ücretsiz. Yarışmaya katılmak için herhangi bir bedel ödemeniz de talep edilmiyor.

Vodafone Teklif Ver iPhone 11 Pro oyunu nasıl oynanır?

Vodafone’un Teklif Ver yarışması oldukça basit, oyunda başarılı olabilmek için kimsenin tahmin etmediği en düşük fiyat teklifini verdiğinizde iPhone 11 Pro’in kazananı siz oluyorsunuz. Örnek vermek gerekirse; iPhone 11 Pro için 3,12 TL tutarında komik bir rakam teklifini yarışmada sundunuz, yarışma bittiğinde sizden başka kimse 3,12 TL teklifini yarışmaya sunmamışsa ve 3,12 TL’den daha küçük bir teklif verilmemişse iPhone 11 Pro yarışmasının o ayki kazananı siz oluyorsunuz.

iPhone 11 Pro’nun Mart kazananı 5,84 TL teklifle Lütfiye Korkmaz!

Vodafone Teklif Ver ile iPhone 11 Pro’nun Mart ayı kazananı 5,84 TL teklifiyle Lütfiye Korkmaz oldu. Temmuz ayında da Mayıs kazananı açıklanacak. Yarışmanın Mayıs ayağı, 30 Mayıs 2021’de saat 23.59’da bitecek. Yarışmanın Mayıs ayağını kaçıranlar, Haziran ayı ayağına katılabilirler.

Vodafone’dan iPhone 11 Pro nasıl kazanılır?

Siz de “Teklif Ver” yarışmasına hemen katılmak ve iPhone 11 Pro kazanmak istiyorsanız https://www.vodafone.com.tr/benzersiz-teklif-oyna-kazan-kampanyasi internet adresinde hızlıca teklifinizi verebilirsiniz.