iPhone 12 alacaklara kötü haber geldi. Apple son telefonu iPhone 12 çıkmasına sayılı gün kala telefon alacakları kötü bir haber bekliyor.

iPhone 12 alacaklara kötü haber geldi. Apple son telefonu iPhone 12 çıkmasına sayılı gün kala telefon alacakları kötü bir haber bekliyor. İphone 12 kutusunda sarj aleti olmayacak. iPhone 12 kullanmak isteyenler bir de sarj parası ödeyecek.iPhone 12 alacaklara kötü haber! Apple: iPhone 12'de sarj aleti yokApple son dakika yaptığı açıklamayla iPhone 12 telefon alacaklara kötü haberi diyordu. iPhone 12 satın alan kişiler bir de sarj cihazı için ödeme yapmak zorunda kalacak.

Gözden kaçırmayın

Bitmedi! Boğaziçi Üniversitesi Nefreti Bitmedi! Polis Müdehaleleri, Gözaltılar, İşkence... Sonuç? Bitmedi! Boğaziçi Üniversitesi Nefreti Bitmedi! Polis Müdehaleleri, Gözaltılar, İşkence... Sonuç?


İlk kez yok!Apple tarihinde bir ilk olak iPhone 12 sarj aleti içermeyeceği açıklaması sonrası piyasa şok etkisi yaşadı. 2007'den beri orjinal modellerin hepsinde sarj aleti içinde yer alıyordu. Apple bu hareketiyle piyasada beklenen satışı yapamayacağı öngörülüyor.Hem maliyet düşürmek hem dükkanlara yardım!iPhone 12 sarj aleti operasyonunu arkasında maliyet düşürme hamlesi kesin olarak var ancak bir nedeni de dükkanlarının sadece telefon satışıyla kar etmesini istemiyor. Apple marketlerde sürekli olarak alışveriş olmasını, müşterilerin telefonun yanında kulaklık, sarj aleti ve uzaktan kulaklık isteği yatıyor.