IPhone 13 ve iPhone 13 Pro Türkiye fiyatı merak konusu oldu. Teknoloji devi Apple yeni telefon modellerini tanıtmaya hazırlanırken fiyatlar sızdı. Peki iPhone 13 ne zaman çıkacak?

Teknoloji devi Apple'ın merakla beklenen yeni modeli iPhone 13 için geri sayım başladı. Yeni modelleri ile her yıl çıtayı daha da yükselten Apple, yayınlanan tanıtım filmleri ile merak uyandırma ile başardı. iPhone 13 herkes tarafından büyük bir heyecanla beklenirken özellikle ne zaman çıkacak, Türkiye'ye ne zaman gelecek ve fiyatı ne kadar olacak gibi soruların yanıtı merakla araştırılıyor. Peki yeni iPhone 13 ne zaman çıkacak? IPhone 13 Türkiye'ye ne zaman gelecek? IPhone 13, iPhone 13 pro Türkiye fiyatı ne kadar?

Teknoloji devi Apple'ın yeni modeli iPhone 13 tüm dünyada büyük bir heyecanla bekleniyor. Apple Eylül ayında yapacağı etkinlikle birlikte yeni cihazını duyuracak. Ancak teknoloji devinin fiyatları bu defa el yakacak. Sosyal medyada son günlerde gündeme gelen iddialara göre iPhone 13 Pro Türkiye'de rekor satış fiyatı ile satışa çıkacak. Peki yeni iPhone ne zaman çıkacak? iPhone 13 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 3 Türkiye fiyatı kaç TL?

YENİ İPHONE 13 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan ABD merkezli apple, Eylül ayında bir etkinlik düzenleyerek iPhone 13 modelini tanıtacak. Apple'ın yeni etkililiğine ilişkin bugüne kadar birçok iddia gündeme geldi. Ancak teknoloji devi resmi bir açıklama yaparak iddialara son verdi. Apple'ın merakla ve heyecanla beklenen yeni seviyesi iPhone 13 modelinin tanıtılacağı ve beraberinde yeni cihaz ve yazılımlarında kullanıcıların deneyimine sunacağı etkinliği 14 Eylül Salı günü gerçekleşecek. Alınan bilgiye göre 17 Eylül'den itibaren de iPhone 13 modeli için ön siparişler alınmaya başlanacak. iPhone 13 tüm dünyada 24 Eylül tarihinde satışa çıkacak. Apple'ın düzenleyeceği etkinlikte iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olmak üzere 4 farklı cihaz tanıtılacak. Ayrıca etkinlikte iPhone 12 serisinin güçlü donanımları da yer alacak.

iphone-13-iphone-13-pro-turkiye-fiyati-ne-kadar-yeni-iphone-13-ne-zaman-cikacak-2

IPHONE 13 TÜRKİYE FİYATI NE KADAR?

Apple'ın yeni modeli iPhone 13 kadar Fiyatı da merakla bekleniyor. Özellikle iPhone 13 Türkiye fiyatı ne kadar olacak sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde arama motorunda araştırılıyor. Alınan bilgiye göre teknoloji devi yeni telefonunun fiyatlarını iPhone 12 fiyatları seviyesinde tutmayı planlıyor. Yapılan analizlere göre iPhone 13 serisinin fiyatları şöyle olacak;

Ziraat Bankası Acil Kredi İçin Düğmeye Bastı! Bankadan 20.000 TL Ödeme Hemen Yapılacak! Ziraat Bankası Acil Kredi İçin Düğmeye Bastı! Bankadan 20.000 TL Ödeme Hemen Yapılacak!

iPhone 13 Mini 64 GB = 699 dolar

İphone 13 Mini 128 GB = 749 dolar

iPhone 13 Mini 256 GB = 849 dolar

iPhone 13 64 GB = 799 dolar