Açıklaması ile İrem Derici’yi çıldırtan Cem Belevi ses kayıtları ile ifşa oldu. Belevi’yi zor günler bekliyor.

İrem Derici'yi en son  Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi 'Aldatmadım' açıklaması yaptı. Açıklaması ile İrem Derici çılgına dönerken Cem Belevi'yi "Ben İrem'i çok seviyorum, onu asla aldatmadım" sözlerinden sonra ses kayıtlarını ifşa etmekle tehdit etti.

Cem Belevi ve İrem Derici arasında gerilim farklı bir boyuta evrildi. Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilen Cem Belevi bir açıklama yaparak "Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum yok aldatma... Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım" dedi.

İrem Derici ise Cem Belevi'yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını da ifşa etmekle tehdit etti.

Çiçekli sapık kapıya dayandı! İrem Derici gözyaşları içinde polise gitti - Magazin Haberleri

İrem Derici yaptığı paylaşımda "Ben birkaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi ne dersin?” diyerek seslendi.

Derici paylaşımının devamında ise 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bi' doldurayım şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konumuz yoksa alevler attığın influencer'lar mı sen seç? Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya fark etmez” dedi.

Dünya Elizabeth'in Cenazesi Sonrası Diana Ve Yeni Taht Varisi Sarah'ı Konuşuyor! William Kral Olamayacak mı? Sarah Kim? Dünya Elizabeth'in Cenazesi Sonrası Diana Ve Yeni Taht Varisi Sarah'ı Konuşuyor! William Kral Olamayacak mı? Sarah Kim?

İkilinin ilişkisinde gelinen nokta ve attıkları adımların seviyesi ise geniş bir kitle tarafından “reklam kokan hareketler” olarak yorumlandı.

İrem Derici, ihanet yüzünden ayrıldığı Cem Belevi'ye öfke kustu: Çeyrek popçu, sefil hayatında konser dilen - Haberler

üdtükütmk