Ünlü şarkıcı İrem Derici ve meslektaşı Cem Belevi kavgası magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. İrem Derici’nin onu ikinci kez aldatan meslektaşı Cem Belevi’ye hakaret içeren paylaşımından sonra Belevi’den yanıt gecikmedi. Ancak Belevi’nin açıklamaları İrem Derici’yi çıldırttı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında aşk yaşamaya başlayan Cem Belevi ve İrem Derici çifti ilişkilerine ikinci bir şans vermişti. Çiftin ayrılma nedeni Cem Belevi’nin İrem Derici’yi aldatması olmuştu. Ancak çift ilişkilerine ikinci bir şans vererek Hollanda’nın Amsterdam şehrinde el ele dolaşarak mutlu anlarını sevenleri ile sosyal medyadan paylaşmıştı. İkinci defa aldatılan ünlü şarkıcı İrem Derici sosyal medya hesabından Belevi’ye hakaret içerikli açıklama yapınca ünlü şarkıcıdan açıklama gecikmedi. Belevi’nin açıklamalarına sessiz kalamayan İrem Derici resmen çıldırdı.

4_1280x720-4

İrem Derici’den Eski Sevgilisi Cem Belevi’ye Cevap Gecikmedi!

Ünlü şarkıcı İrem Derici ve Cem Belevi geçtiğimiz yaz aşk yaşamaya başlamıştı. İkili Cem Belevi’nin Dericiyi aldatması iddiaları üzerine ile ilişkiyi sonlandırmıştı. İlişkilerine ikinci bir şans veren ünlü çift Belevi’nin sevgilisi Derici’ye doğum günü sürprizi yaparak Amsterdam tatiline gitmeleri magazin gündeminde yer almıştı.

Ayrılığa daha fazla dayanamayan İrem Derici ve Cem Belevi çifti birbirlerine bir şans daha vermişti. Amsterdam’da tatil yapan çift sosyal medya hesaplarında da bol bol paylaşım yapmıştı. Amsterdam’dan kavgalı dönen çift sosyal medya hesaplarında birbirlerini takibi bırakmıştı. Ayrıca Derici’nin küfürlü paylaşımı da dikkat çekmişti. Ardından konuyla alakalı Derici “Sorun Cem’de değil, bende. Aslında sıradan, monoton bir ilişki yaşamaktansa böyle hayatı uçlarda yaşamayı seviyoruz. Böyle ayrılıklar besliyor bizi. Çok seviyorum abi ne yapayım? Şu an İzmir'de ailesinin yanında. 35 yaşında bir ergenim maalesef. Bazen fevri davranıp, 15 yaşında gibi hareket ediyorum. Umarım 40 yaşına geldiğimde düzelirim”. Dedi.

2_1280x720-4

A’dan Z’ye Şöyle Ses Kayıtları!

İrem Derici ve Cem Belevi bir süredir aşk yaşıyordu. Ünlü çift cephesinde yaşanan yeni gelişme magazin gündemine bomba gibi düştü. Öncesinde ihanet yüzünden ayrılan çift tekrardan aldatılma haberleri ile gündemde yer aldı. Belevi’nin Derici’yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı söylentileri gündemi meşgul etti. Bu haberlerden sonra Derici sosyal medya hesabından “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilemeler” açıklamalarını yaptı.

Ünlü popçu İrem Derici’nin bu açıklamasından sonra Cem Belevi’ den de açıklama geldi. Belevi, “Aslında biz sizin zannettiğinizden daha önce ilişkimizi noktaladık. Fakat bunu istemedi paylaşmak kendisi benden rica etti özel bir sebebi var. Bende kalacak. Karşımda bir kadın var her şeyden önce çok değerli bir meslektaşım var. Artık onu ne öfkelendirdi ise bilmiyorum bir şeyler paylaşmış ama ben kendisini çok sevdim. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum yok aldatma ... Böyle bir şey yok! Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hâlâ çok seviyorum onu. Onun yüreğiyle ağzından fevrice çıkanlar bir olmaya bilir ben takılmıyorum söylediklerine... Kendisini aldatmadım” ifadelerini kullandı.

Futbol tarihinde karıyeri boyunca en çok kupa kazanan futbolcu kimdir? Futbol tarihinde karıyeri boyunca en çok kupa kazanan futbolcu kimdir?

Cem Belevi’nin bu açıklamasına hızla yanıt veren İrem Derici resmen çıldırdı. Derici konu ile alakalı olarak, “Über samimiyetsiz açıklamayı izledim de... Ben bi' kaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin? Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bi' doldurayım şimdi kötü çocuk imajı çizemem" mi olsun ilk konumuz yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya bana fark etmez” açıklamalarında bulundu. Derici’ nin bu sözlerine herhangi bir cevap gelmedi.