İş Bankası'nın son kampanyası ses getirdi. Kredi veya nakit avans arayanlar, faizsiz şekilde bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek. İhtiyaç kredisinin faizsiz hali için müjde verildi. İş Bankası'ndan gelen haber ve 6 ay vadeli sıfır faizli krediye dair detaylar yazımızda...

İş Bankası, önemli bir kampanyaya imzasını attı. İhtiyaç kredisi arayanlar için yaptığı duyuru dikkat çekti. Hem ideal seviyede hem de faizsiz şekilde verilecek olan bu nakit avanstan faydalanmak için aranan şartlar ise oldukça basit. Belgelerle boğuşmadan kısa süre içerisinde kredinizi almak istiyorsanız İş Bankası'nı tercih edebilirsiniz.

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

İş Bankası'ndan Faizsiz Nakit Avans!

İş Bankası, ihtiyaç kredisi kıvamında faizsiz nakit avans veriyor. Böylelikle ihtiyacınız doğrultusunda kredinizi faizsiz şekilde çekebilir ve ödeme kolaylıklarıyla rahatça ödeyebilirsiniz. Nakit avans müjdesi verildikten sonra şartlar da açıklandı. 

İş Bankası Yeni Üyelerine Özel Verilecek!

İş Bankası'nın yeni müşterileri bu kampanyadan yararlanabilecek. Başvurmaları halinde nakit avans sahibi olmaları hiç de zor değil. 10 bin TL'lik avansı faizsiz şekilde 6 ay içerisinde ödeyebilirler. Ancak ödeme süresi 6 ayı geçer ise faiz işleyebilir. Dolayısıyla 6 aylık süre boyunca faizsiz şekilde ödeme kolaylığı sizleri bekliyor.

İhtiyaç Kredisi Arayanlara Sürpriz

Hali hazırda banka üzerinde ihtiyaç kredisi teklifleri de bulunmakta. Ancak faizsiz olarak kredi ihtiyacını gidermek isteyenlere de nakit avans kampanyası öneriliyor. Sizler de faiz ödemeden yıl sonuna özel bu kampanyayı değerlendirmek istiyorsanız İş Bankası'nın yeni müşterisi olun.