İş Bankası yine yaptı yapacağını. 11 bin TL'lik promosyon ödemesini yapacağını duyuran banka, ödemeler için hazırlıklara başladı. Promosyon şartları nedir? 2023 yılının yüksek promosyon ödemesi İş Bankası'ndan geldi.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

İş Bankası, son olarak duyurduğu promosyon müjdesiyle dikkatleri üzerine çekti. Personel ödemelerine ağırlık veren banka, belediye ile yaptığı anlaşma çerçevesinde yüksek miktarda promosyon ödeyecek. Üstelik bu nakit promosyonu duyan herkes şaşırdı. İşte belediye personellerine verilecek ödemede son durum ve dahası haberimzide...

İşçiye 11 Bin TL Promosyon!

Kızılkaya Belediyesi personelleri, maaşlarını İş Bankası üzerinden alacak. Böylelikle personellerin her birine 11 bin TL'lik nakit promosyon ödemesi yapılacak. Sosyal medyadaki duyuruda müjdeli haber verildi. İş Bankası ile anlaşma sağlayan Kızılkaya Belediyesi'nde işçilerin yüzü gülüyor.

Belediye Duyuru Yaptı!

Kızılkaya Belediyesi, yaptığı duyuruda detayları anlattı ve hayırlı olmasını temenni etti. Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör'ün açıklamasının yanı sıra personeller de promosyondan memnun olduklarını dile getiriyorlar. Bankalar, genel olarak belediyeler ile yüksek miktarda promosyon üzerinden anlaşma sağlamaktadır. Bu yüzden yapılan ödemelerin yüksekliği dikkat çekiyor. Emekli maaş promosyonuna göre fazla olmasından ötürü de belediye personellerinin alacağı promosyonlar merak ediliyor. Güncel olarak farklı bir belediyen 2023 yılı için promosyon anlaşması duyurusu gelir ise sizlerle paylaşacağız.