İş Bankası Bu Sabahtan İtibaren Başlattı! Uygun Faiz Oranları ile İhtiyacı Olan Kişiler 15.000 TL Alabilecekler

İş Bankası Bu Sabahtan İtibaren Başlattı! Uygun Faiz Oranları ile İhtiyacı Olan Kişiler 15.000 TL Alabilecekler. İş bankası kredi kampanyası duyuruldu. Bankanın vermiş olduğu kredi ve detaylar...

Ekonomi 13.07.2021 - 15:02 13.07.2021 - 15:02 Vural Pars

Son Dakika: İş Bankası üzerinden 15.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilerin kredi notu 1300 ve üzerinde olması şartı vardır. Banka özellikli kredi başvurusu yapacak olan kişilerin sigorta durumunun iyi olması ve düzenli olarak bir gelirimin olması durumunda kredi onayı vermektedir. Eğer sizde İş Bankası üzerinden 15.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size vereceğimiz bu bankadan hızlı bir şekilde onay olabilir, onaylanan krediyi anında hesabınıza atabilirsiniz.

is-bankasi-bu-sabahtan-itibaren-baslatti-uygun-faiz-oranlari-ile-ihtiyaci-olan-kisiler-15000-tl-1

İş Bankası 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden yapılan bu kredi kampanyasında kredi notu yüksek olan kişiler düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilirler. 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 36 ay vadeli olarak kredilerini banka şubesinden veya bankanın internet bankacılığı şubesinden kullanabilmektedirler.

İş Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, eğer banka şubelerine giderek bu işlemi yapmak istiyorsa banka şubesinde hemen kredi başvuru formunu alarak kimlik ve gelir belgesini verip kredisi başvurusu yapabilir. Başvuru yaptığınız personel kredi girişini yaptıktan hemen sonra değerlendirmeye alır ve kredi sonucunu sizlere söyler. Onay almanız durumunda da en yakın banka şubesinden krediyi kullanabileceksiniz.

Eğer bu bankada bir hesabınız varsa ve bankaya gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız, İş Bankası online uygulaması olan İşCep uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buradan yapacağınız kredi başvurusunda banka sizlere hemen ne kadar onay verdiğini söyleyecek ve bu tutarı onaylıyorsanız hesabınıza aktarabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka müşterilerine internet üzerinden verdiği krediler de daha uygun faiz oranları ile işlem yapmaktadır.

Ayrıca İş Cep Kredisi olarak geçen bu krediyi aldığınızda masrafsız olarak sadece hayat sigortası kesilerek Kredi kullandırılacaktır. İş Bankası ayrıca ATM'ler üzerinden ve İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden de kredi başvuruları almaktadır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

Bu bankanın yaptığı kredi kampanyası haricinde diğer ihtiyaç kredilerindende faydalanabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden daha önce kredi kullandıysanız, 50.000 TL'ye kadar banka sizlere hızlı bir şekilde onay vermektedir. Ayrıca banka şubesinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, bankanın kendi politikalarına göre uyguladığı ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmanız da mümkündür.

100.000 TL üzerinde de kredi ihtiyacınız varsa bankaya bir ipotek vererek bu İpoteğin değerinin yüzde 50 si ne kadar kredi kullanabilirsiniz. İpotekli ihtiyaç kredilerinde taşınmaz olarak bir mülkü bankaya teminat olarak göstermeniz ve bankanın da bu teminata ipotek koyması gerekmektedir. 36 ay vadeye kadar verilen ipotekli kredilerde üst limit yoktur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@