İş Bankası da çöktü! İş Bankası neden giriş yapılamıyor? Ziraat Bankası, Teb bankası derken şimdi de İş Bankası'na giriş yapılamıyor! İş Bankası hacklendi mi? İş Bankası mobil uygulaması neden açılmıyor? İş Bankası internet şubesi neden giriş yapılamıyor?

Denizbank şubelerine gidenler yaşadı! Aralık kampanyası 50000 TL olacak Denizbank şubelerine gidenler yaşadı! Aralık kampanyası 50000 TL olacak
İş Bankası da çöktü! İş Bankası neden giriş yapılamıyor? Ziraat Bankası, Teb bankası derken şimdi de İş Bankası'na giriş yapılamıyor! İş Bankası hacklendi mi? İş Bankası mobil uygulaması neden açılmıyor? İş Bankası internet şubesi neden giriş yapılamıyor? Türkiye'de bankalar hacklendi mi? İşCep neden giriş yapılamıyor?

Bugün dijital bankacılık kullanmak isteyen vatandaşlar sabahtan beri kötü sürprizlerle karşılaşıyor. Önce Ziraat Bankası'nin ne mobil ne internet şubesine giris yapamayan vatandaşlar daha sonra aynı sorunu TEB bankasında yaşadı. Şimdi de İş Bankası müşterileri İş Bankası mobil uygulaması ve İş Bankası internet şubesine giriş yapamıyor.

Peki bankalara ne oldu? Türkiye'de bankaların hepsi hacklendi mi? İş Bankası açıklama yaptı?

İş bankasının mobil uygulaması İşCep giriş sağlanamıyor. İş Bankası müşterileri İş Bankası mobil internet şubeleri olan İşCep uygulamasına giriş yaptıklarında hata ile karşılaşıyor. Paniğe kapılan İş Bankası müşterileri sorunun ne olduğunu hala anlayabilmiş değil. Peki sorun ne İş Bankası'na neler oldu böyle?

Bugün dijital bankacılık kullanmak isteyen vatandaşlar kötü bir gün geçiriyor. Bankaların mobil ve internet şubelerine giriş sağlanamıyor. Türkiye'de bankalara siber saldırımı gerçekleşti? Vatandaşların hesapları ele mi geçirildi?

Hafta başı İş Bankası'nın da mobil uygulanmasının ardından tüm işler karıştı. Banka işlerini halledemeyen vatandaşlar çok öfkeli. Ardı ardına bankaların mobil ve internet şubelerinin çökmesi vatandaşları önce paniklendirdi ardından sinirlendirdi. Ziraat Bankası ve TEB'den sonra İş Bankası İşCep uygulamasına da giriş yapılamaması siber saldırıyı akıllara getirdi.

İŞ BANKASI'NDAN AÇIKLAMA!

Bankalar paniğe kapılan vatandaşlara herhangi bir siber saldırı ya da hacklenme söz konusu olmadığını söyledi. Ancak şu ana kadar giriş sağlanamayan Ziraat Bankası, Teb Bankası ve İş Bankası sorunun ne zaman düzeltileceğini dair net bir saat vermedi.

Pekçok vatandaşın maaş gününün bugün olması önlemesi olan vatandaşlara zor duruma soktu. Paniğe kapılan vatandaşlar ne yapacağını bilemedi. Banka yetkilileri sorunun bir kaç saat içerisinde çözüleceğini ve her hangi bir hacklenme olayının kesinlikle olmadığını açıkladı. Ancak havale ve EFT yapmak isteyen vatandaşlar zor durumda kaldı.