İş Bankası Duyurdu! Akaryakıt Alacaklara 40 TL İndirim! Son dönemde akaryakıta gelen zamlar sonrasında ekonomik sıkıntı çeken vatandaşları daha da zorlu bir süreç içerisine sokmuştu. Müşterilerinin her zaman yanında olduğunu düzenlediği kampanyaları ile gösteren İş Bankası bu defa akaryakıt üzerinde bir indirim kampanyası düzenledi. 1 Ekim ile 15 Kasım 2021 tarihilerinin arasında Maximum ile anlaşmalı şekilde çalışmalarını gerçekleştiren Total istasyonları üzerinden tek sefer ve farklı günlerde yerine getirilmesi kaydı ile 125 TL ve üzerindeki akaryakıt harcamalarına 40 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca kampanyaya otogaz alışverişleri de dahil edilmiştir.

İş Bankası Akaryakıt Kampanyası Detayları

Kampanyaya katılmak isteyen İş Bankası müşterileri belirlenmiş olan süre dahilinde işlemlerini dilediği zaman yerine getirme şansına sahiptir. Kredi kartınıza tanımlanacak olan MaxiPuanlar ise sadece Maximum ile anlaşmalı şekilde çalışan Total istasyonlarında görüntülenebilmektedir. Böylelikle sadece yakıt alışverişlerinde kullanma hakkı tanınmaktadır. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’ların yüklemesi ise kampanyanın sona ereceği 19 Kasım 2021 tarihi ile yapılacaktır. Kartınıza yüklenmesi gerçekleştirilecek olan puanların kullanımı için son tarih ise 29 Kasım 2021 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra kullanılmayan puanlar ise silinmektedir. Kampanya dönemi süresince her müşteri 1 defaya mahsus 40 TL indirim hakkına sahiptir. Bundan dolayı birden fazla işlem yaparak kampanyadan daha fazla katılım puanı kazanmayı beklememelisiniz.

is-bankasi-duyurdu-akaryakit-alacaklara-40-tl-indirim

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

İş Bankası 40 TL Akaryakıt indirim kampanyasına katılmak için Maximum mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyalar kısmında bulunan ilgili kampanyaya geçerek KATIL butonuna tıklamalısınız. Kampanyaya katılım ise tamamen ücretsizdir. Herhangi bir şekilde kesinti ya da farklı durumlar ile karşılaşılmamaktadır.

SMS ile kampanyaya katılmak isteyen müşteriler ise TOTAL yazarak bir boşluk bırakıp Maximum kartınızın son 6 hanesini 4402 numarasına göndermeniz yeterlidir. Gönderilecek olan SMS ücretleri ise operatörünüz tarafından değerlendirilmektedir.

Şuanda size en yakın TOTAL istasyonuna giderek kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında kampanya bitiminde puanlarınız kartınıza yüklenecektir. 29 Kasım 2021 tarihine kadar yüklenmiş olan puanlarınızı kullanmayı ise unutmamalısınız. Her kart üzerinden 1 kampanyaya katılım kabul edilecektir. Şuanda başvurulara açıktır.