İş Bankası 3 ay ertelemeli olarak 70000 TL kredi kullanmak isteyen müşterilerinin kredi notu 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi başvuruları banka şubelerinden banka internet sitesinden banka müşteri hizmetlerinden ve cep telefonunuzdan SMS atarak yapılıyor. Ayrıca banka müşterisi olan kişilerde kredilerini banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden kullanabiliyorlar. Sizler de eğer İş Bankası üzerinden kredi almak istiyorsanız Kredi politikalarına uygun olmanız durumunda 70 bin TL'ye kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası 70000 TL kredi başvurusu SMS ile nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler SMS atarak hızlı bir şekilde onay alabiliyor. SMS atmak için cep telefonunuzdan ücretli bir mesaj atmanız gerekmektedir. Nakit yazın boşluk bırakan TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın Kredi tutarını yazın Boşluk bırakın ve aylık geliriniz yazarak bu mesajı 4402 numarasına gönderin. Gönderim yaptıktan 5 dakika sonra banka sizlere kredi sonucunu cep telefonunuza gönderecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarından attığı mesaj sonrasında onay alıyorsa bu kredilerine en yakın banka şubesinden sadece kimlikleri ile birlikte kullanabilirler. Kredi kullanmak için en az 3 aylık sigortanızın olması veya emekli olmanız gerekiyor. Ayrıca devlet memuru olan ve esnaf olan vatandaşlar da bu krediyi kullanabilirler.

İş Bankası 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yöntemleri

İş Bankası üzerinden 70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu bankadan kredi üzerine hızlı bir şekilde alabiliyor. Bu kredi başvurusu için banka şubesine gideceksiniz. Kimliğimizi ve gelir belgenizi banka şubesine vermeniz gerekmektedir. Kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapacağınız kredi başvurusunda onay alırsanız en yakın banka şubesi sizlere krediyi kullandırır.

is-bankasi-duyuru-yapti-son-dakika-70000-tl-odeme-emekliye-calisana-esnafa-verilecek-basit-nakit1

Ayrıca 0850 724 0 724 numarasını arayarak da bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer online olarak işlem yapmak istiyorlarsa bu bankada bir hesabı olması gerekiyor. Hesabınızın üzerine alacağınız internet bankacılığı şubesi ile birlikte banka sizlere 36 ay vadeye kadar kredi verecektir. 36 ay vade ile alacağınız bu kredilerde ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz. İş Cep uygulamasına girdikten sonra krediler bölümüne girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 70 bin TL'ye kadar banka kredi verecektir. 70000 TL onay aldığınızda da banka bu krediyi şubelere gelmeden sizin hesabınıza yatıracaktır. İş Bankası üzerinden daha önce kredi kullandıysanız bu krediyi almanız daha kolay olacaktır.