İş Bankası duyurusunu paylaştı! Yakınını getirene 200 TL verilecek

İş bankası yeni bir kampanya duyurusu yaparak müşterilerine tekrardan umut oldu. Emekli olan müşterilerine özel olarak yapılan bu duyuru ile birlikte emekli olan

Ekonomi 08.06.2021 - 12:58 08.06.2021 - 13:00 Berkay Keskin

İş bankası yeni bir kampanya duyurusu yaparak müşterilerine tekrardan umut oldu. Emekli olan müşterilerine özel olarak yapılan bu duyuru ile birlikte emekli olan yakınlarına iş bankası şubelerine getirenlere 200 TL'ye kadar varan ödemeler yapılacağı bildirildi. Son zamanlarda emekliler için yapılan kampanyalardan bir tanesi de emekli promosyon kampanyaları olmaktadır. İş bankası da kendi bankasından maaş alan emeklilere 1500 TL'ye kadar emekli promosyonu verirken, ayrıca yakınını getiren emekli arkadaşlarına da 200 TL'ye kadar destek verecek. Bu verilen destekleri alabilmeniz için emekli arkadaşınızı İş Bankasına getirip, bu bankadan 3 yılı maaş almasını kabul ettirmek olacaktır ve daha sonra sizin hesabınıza 200 TL para yatacak ve bu para, bir daha geri verilmeyecektir.

Bankaların haziran ayı itibari ile birlikte kendi aralarındaki rekabetleri de oldukça kızışmış durumda. Emekli olan kişiler için yapılan kampanyalardan olan emekli promosyon kampanyalarından iş bankası da son dakika olarak açıklama yaptı. Banka emekli yakınlarına iş bankası şubelerine getirenlere 200 TL'ye kadar hibe para vereceğini duyurdu. Emekliler bu paraları alabilmeleri için 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kampanyaya katılabilirler. Emekli olan yakınınıza İş Bankasına getirerek, 200 TL'ye kadar destek alabilirsiniz. İşte kampanya detayları…

Kampanya ile ilgili açıklamalar verildi

İş bankası yapmış olduğu duyuru ile birlikte SSK emeklisi Bağ Kur emeklisi ve Emekli Sandığı emeklisi olan kişilerin bankaya maaş taşıması sonrasında bir arkadaşını da getirirse, 200 TL, arkadaş başına para alabileceklerdir. Emekli, arkadaşını iş bankasına getiren kişilerin arkadaşları da bu kampanyalardan yararlanabilir. Ayrıca emekli maaşını İş Bankasına getirdikleri için 1500 TL ye kadarda emekli promosyonu arkadaşları da sahip olacaktır.

İş bankası şubeleri üzerinden yapacağınız bu başvurular ile birlikte emekli, arkadaşınız ile birlikte şubeye giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Arkadaşınız sözleşme imzaladıktan sonra bir, önümüzdeki ay 200 TL, sizin hesabınıza banka tarafından verilecektir.

Maaşını iş bankası şubelerine taşıyan emeklilere iş bankası mobil uygulaması olan iş cep uygulaması ve bankadan internet bankacılığı şubeleri üzerinden de promosyon taleplerini iletebileceklerdir. Emekli olan kişiler sadece bir arkadaşını getirmek için bu parayı alabileceklerdir. Birden fazla yaptığınız tavsiyelerde, sadece arkadaşınız için promosyon aldırmış olursunuz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri iş bankası şubesinin internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca size en yakın banka şubesine giderek emekli maaşınızı İş Bankasına taşıyarak, hemen promosyon alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@