İş Bankası'nın emekliye sağladığı yüksek promosyon Nisan ayında geçerli olacak. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri dikkat... EYT'lileri de büyük ödeme bekliyor. Başvuru şartları belli oldu. İş Bankası emekli promosyonunda son durum haberimizde...

Emeklilere ödenen promosyon ödemelerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Özellikle de İş Bankası'nın güncel teklifini duyan pek çok emekli, ayrıntıları araştırmakta. Konuyla ilgili sizlere merak ettiklerinizi aktaracağız. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı üzerinden emeklilik hakkı elde edenler dikkat...

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

İş Bankası Emekliye Ne Kadar Ödüyor?

Emekli maaşınıza göre değişmekle birlikte aşağıdaki listeyi inceleyerek ne kadar ödeme alacağınızı öğrenebilirsiniz:
3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar 4.500 TL
3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250 TL
7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar 7.500 TL nakit promosyon ödenmektedir.

EYT'liye Ödenecek mi?

EYT'den emekli olanlar da aynı promosyon miktarından yararlanabilir. Maaşınıza göre kaç TL alınacağı konusunda listeyi incelediyseniz, çeşitli avantajlara da sahip olacağınızı belirtelim. Banka komisleri ve ATM'den para çekmek gibi bazı işlemlerde fırsatlar sizleri bekliyor. 

Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emekliyseniz ve banka promosyonu almak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Belirli adımları atarak sizler de promosyon ödemesi almaya hak kazanabilirsiniz. Öncelikle İşCep, dijital bankacılık, çağrı merkezi, şube ya da SMS yolu ile promosyon almak için başvuru yapabiliyorsunuz. 3 yıl boyunca maaş hesabınızı İş Bankası'nda tutmanız karşılığında ise ödemeniz yapılıyor. Daha fazla detaya sahip olabilmek adına sizler de çağrı merkezini kullanarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın diğer avantajları ve kredi paketleri için de internet sitemizi takip etmeyi unutmayın.